Zero botoksu i wypełniaczy. Agnieszka Dygant ujawnia, jak poprawiła swoją urodę. Trochę szok. „To nie jest jeszcze efekt końcowy”

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant już od lat należy do grona najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek. Produkcje z jej udziałem, są chętnie oglądane przez rzesze wiernych fanów. Ostatnio jednak najczęściej komentowane są zmiany w jej wyglądzie. Czy powiększyła usta?

Agnieszka Dygnat to aktorka, która ma już ugruntowana pozycje w polskim środowisku filmowym. Reżyserzy chętnie z nią współpracują, a widzowie kochają. Pojawiła się w serialach takich jak Na dobre i na złeFala zbrodni, Niania oraz Prawo Agaty. Wystąpiła też w Listach do M., gdzie wcieliła się w postać Kariny Lisieckiej.

Premiera ostatnie z produkcji spowodowała, że mogliśmy częściej ją oglądać, gdyż aktywnie brała udział w promocji filmu. To właśnie wtedy zaczęto komentować zmiany w wyglądzie Agnieszki Dygant.

Agnieszka Dygant tłumaczy zmiany w wyglądzie

Czas jest łaskawy dla Agnieszki Dygant. Od lat zachwyca nienaganną sylwetką i urodą. Ostatnio jednak jej fanów zastanowiły zmiany w wyglądzie ulubienicy. Przyglądali się jej wyraźnie większym ustom, które Aktorka po raz kolejny zapewniła, że nabrzmiałe usta są efektem „wypychacza” w postaci aparatu na zęby.

Kiedyś miałam uśmiech dziąsłowy – zaczęła – Łuk nie był równo, co oddziaływało na obraz w kinie, serialu czy telewizji. Ale miało to też wpływ na zły zgryz. Pracujemy nad tym, żeby poszerzyć ten łuk. Pod spodem, pod ustami są półcentymetrowe zamki, przez co te usta automatycznie są wypchnięte, no i wyglądają jak wyglądają.

W dalszej części stanowczo zaprzeczyła, jakoby kiedykolwiek poddała się jakimkolwiek zabiegom medycyny estetycznej.

Czy robię sobie jakieś rzeczy związane z medycyną estetyczną? Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów. Jak widzicie, wszystko się tutaj rusza, wszystko się zmienia – mówiła, starając się zmarszczyć – Jest inna żuchwa, inny rysunek ust i inny rysunek zębów. To nie jest jeszcze efekt końcowy. U mnie był problem tyłozgryzu. Ci, co mają małe usta, cieszą się z aparatu. Ja nigdy nie miałam małych.

Agnieszka Dygant podkreśliła, że ze względu na swój zawód nie mogłaby pozwolić sobie na żadne ingerencje chirurgiczne, gdyż jako aktorka pracuje każdym mięśniem twarzy.

Sami oceńcie, czy wierzycie zapewnieniem artystki.


Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×