Agnieszka Chylińska niedawno otworzyła się nt. swoich dzieci, a teraz to. To dopiero nowiny! W domu artystki spore zmiany

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Wielka radość w domu Agnieszki Chylińskiej. Kolejny zawodowy sukces, a do tego nowy członek rodziny! Takie dobre wieści aż miło czytać.

Agnieszka Chylińska zaczynała karierę jako wokalistka zespołu O.N.A. Obecnie kontynuuje karierę jako artystka solowa. Mimo natłoku obowiązków udało się jej ułożyć życie prywatne. W 2010 roku wzięła udział ze swoim wieloletnim partnerem, Markiem. Para dotąd doczekała się trojga dzieci: 17-letniego Ryszarda, 13-letniej Estery oraz 10-letniej Krystyny.

Wokalistka w 2020 roku, sprowokowana przez wydarzenia w kraju, wyznała, że dwoje jej dzieci wymaga specjalnej troski, jednak nie sprecyzowała, co dokładnie im dolega. Według spekulacji mediów najprawdopodobniej chodzi o autyzm.

Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci – relacjonowała na krótko po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. tzw. aborcji eugenicznej.

W tym samym tekście dodała, że nie chce, by zmuszano inne matki do takiego życia, jakie wiedzie ona:

Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, nie można nikomu narzucać czegokolwiek, zakazywać czegokolwiek, to jest po prostu nieludzkie. Każda z nas jest inna, każda z nas ma prawo decydować o swoim życiu. Każda z nas ma zupełnie inną sytuację rodzinną, finansową, zdrowotną. Potem z naszą decyzją tak naprawdę zostajemy same i z tym żyjemy do końca naszych dni. Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja.

Emocje Agnieszka przekłada na twórczość. Jej ostatnia płyta okazała się wielkim sukcesem i to tam znalazła się piosenka Synu, którą fani natychmiast połączyli z synem Chylińskiej.

Artystka nie pokazuje rodziny w mediach, nie mówi też zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Dlatego właśnie jej najnowsze wpisy wzbudziły tyle emocji.

Agnieszka Chylińska o sukcesie i nowym członku rodziny

Agnieszka Chylińska wydała kolejną płytę, która okazała się  kolejnym sukcesem. Krążek odniósł wielki sukces, więc wokalistka postanowiła podziękować fanom. Album już zdobył status złotego!

Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim tym, którzy docenili TEN album. Zawsze, na każdej płycie daję z siebie wszystko. Kiedy dochodzi jeszcze do pięknego synchronu z publicznością, która płytę kupuje, odsłuchuje z upodobaniem poszczególne piosenki, to czuję ogromną euforię i nieskrywaną satysfakcję. Dzięki Wam mogę przeżyć PEŁNIĘ i to uczucie jest warte wszystkiego – napisała szczęśliwa wokalistka.

Potem podziękowała swojej menedżerce, która w ostatnich latach jest dla niej ogromnym wsparciem:

Gorąco chcę podziękować Joannie- mojej wieloletniej agentce, która tą płytę WYPRODUKOWAŁA I WYDAŁA ale przede w nią wierzyła i zakochała się szczerze w każdej piosence. […] Czuję ogromną wdzięczność i wieeelką radość – dodała.

To jednak nie jest koniec dobrych wiadomości. W sylwestra Chylińska pochwaliła się nowym domownikiem. Słodką mordkę psiaka pokazała fanom.

To musiała być wielka radość w domu wokalistki.


Agnieszka Chylińska w nowych włosach

Agnieszka Chylińska w nowych włosach

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Komentarze

 • Anna pisze:

  Pani Agnieszko, zawsze Panią podziwiałam jako artystkę, ale też jako Człowieka. Jeśli ma Pani dzieci z autyzmem, to podziwiam Panią jeszcze bardziej. Ktoś powiedział, że Pan Bóg daje dzieci niepełnosprawne tylko takiej matce, która jest w stanie to udźwignąć. Pracuję z dziećmi z autyzmem i wiem jak bardzo kochane są to dzieci i jak bardzo trudne. Życzę Wam, żebyście byli szczęśliwi, zdrowi i zawsze się kochali. A Pani życzę spełnienia, błogiego lenistwa (długiego, niczym nie zmąconego). Uwielbiam i cenię. Powodzenia Pani Agnieszko.

 • Gość pisze:

  Jest Pani wspaniałą kobietą. Piosenki z nowej płyty cudne. Życzę zdrowia i siły.

 • Gośćjoanna pisze:

  Wielu wspaniałych wspólnych lat.

 • Gośc dzinia ratka pisze:

  To prawda ,matka wnuczki też nie płaci. Przywłaszczyła sobie nawet 500+,mimo,że wnuczka mieszkała ze mną i ojcem. Na alkohol ma zawsze.

 • Gość pisze:

  Fajnie piesek 🐕 w domu daje dużo radości ale i nowych obowiązków na wiele lat

 • pixi pisze:

  wspolczuje i podziwiam, sa tez matki, ktore nie placa alimentow i nie odwiedzaja swoich dzieci a najgorsze to, to, ze nie ponosza zadnych konsekwencji, w przeciwienstwie do facetow. pozdrawiamy i zyczymy duzo zdrowia i cierpliwosci.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×