Adam Sztaba brylował z żoną na evencie. „Następczyni” Doroty Szelągowskiej nie da się odmówić urody!

Adam Sztaba z żoną i Dorota Szelągowska

Adam Sztaba z żoną i Dorota Szelągowska

Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event. To dla tej piękności załatwił sobie uniezależnienie ślubu kościelnego z Dorotą Szelągowską. Zdjęcia.

Adam Sztaba to uznany kompozytor. Przez dekady pracy artystycznej współpracował z największymi gwiazdami estrady. Wśród nich znalazły się Maryla Rodowicz Edyta Górniak. Przystojniak długo był w związku z Dorotą Szelągowską. Para sformalizowała relację w 2013 roku, lecz ślub chyba nie wyszedł im na dobre – rozwiedli się po dwóch latach.

Następnie związał się z Agnieszką Dranikowską. Przyszli małżonkowie poznali się jako młodzi ludzie. Co ciekawe, było to zanim Adam związał się z Dorotą.

Czym jest 6 lat od chwili wręczenia sobie obrączek wobec tego spojrzenia mej przyszłej Żony, @agdra_sztabaa sprzed prawie 29 lat na pewnego 18-letniego pianistę-dziwaka podczas teatralnej wigilii w Koszalinie? Chodzą słuchy, że coś tam sobie wówczas pomyślała – napisał jakiś czas temu Adam.

Para wzięła ślub w 2016 roku. W tym samym roku urodziło się ich pierwsze dziecko, syn Leopold. W ubiegłym roku małżonkowie powtórzyli ceremonię przed obliczem kapłana, co było możliwe dzięki unieważnieniu kościelnego związku Adama i Doroty.

Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata – wyjawiła Dranikowska w rozmowie z Faktem. I dodała: – Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy.

W podobnym tonie Adam wypowiadał się w rozmowie z Jastrząb Post.

Jestem katolikiem i zależy mi, aby uczestniczyć w sakramentach kościelnych w pełni. Nie wyobrażam sobie żyć do końca życia i nie móc z tych sakramentów skorzystać. To jest część bycia człowiekiem wierzącym i katolikiem i taka była decyzja. Trwało to oczywiście chwilę, bo takie procesy potwierdzenia nieważności trwają latami, więc musiałem chwile poczekać, ale najważniejsze, że się udało i dziś mogę cieszyć się tym, co dla mnie najważniejsze –wytłumaczył.

Adam Sztaba zabrał żonę na ściankę. Zdjęcia

Wczoraj kompozytor i jego małżonka pojawili się na premierze kolekcji biżuterii Natalii Kukulskiej i jej męża. Adam zaprezentował się w seledynowej koszuli, materiałowych spodniach i czarnych sneakersach, a jego partnerka – we wzorzystym kombinezonie, rajstopach i czarnych butach. Jej look uzupełniała brązowa torebka. Oboje wyglądali bardzo dobrze.

Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.


Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event

Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event

Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event

Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event

Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event

Adam Sztaba zabrał swoją żonę na event

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×