13 grudnia gwiazda pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN - przyłapana przez fotoreporterów uśmiechała się wdzięcznie, a jej uśmiech, choć piękny, schodzi na drugi plan w obliczu stylizacji. Niewiele artystek potrafi tak sprawnie mieszać różne style, otrzymując e efekcie końcowym look nieoczywisty, ale bardzo trafny.
Natalia udowodniła, że jest królową zaskakiwania. W pasiastym futrze, w którym jej drobna sylwetka nieco ginęła, a które przełamała ciężkimi butami na grubym obcasie i w szarym kombinezonie nie tylko prezentowała się doskonale, ale także pokazała, że "luksusowe" części garderoby sprawdzą się w połączeniu z niekonwencjonalnym obuwiem czy kombinezonem, przypominającym nieco roboczy.
Makijaż jak zwykle bardzo oszczędny, burza loków, które są jej charakterystycznym znakiem rozpoznawczym i duża, nabijana płaskimi ćwiekami torba dopełniły dzieła.
Jak wam się podoba? My jesteśmy naprawdę zachwyceni!