NewsyMonika Miller zaskakuje na nowym zdjęciu. Fani: "jak pomnik z brązu"

Monika Miller zaskakuje na nowym zdjęciu. Fani: "jak pomnik z brązu"

Monika Miller (fot. KAPiF)
Monika Miller (fot. KAPiF)
03.01.2024 14:11, aktualizacja: 03.01.2024 14:50

Od niedawna Monikę Miller, wnuczkę Leszka Millera i influencerkę, oglądać można na ekranie. Jest ona bowiem jedną z uczestniczek nowego reality show Królowa przetrwania, do którego zaangażowana została m.in. Natalia Janoszek. Na planie najwidoczniej sporo się dzieje. Urywek z jednego z ostatnich odcinków zaprezentowała na swoim profilu instagramowym. Niejedna z obserwujących ją osób najpewniej przetarła na ten widok oczy ze zdumienia.

Monika Miller umazana błotem

Ubrana jedynie w bikini Miller pokazała się przed kamerami... cała umazana w błocie. Lepka maź o czerwonym odcieniu nie oszczędziła żadnej części jej ciała. Tego najwidoczniej wymagało od niej jedno z wyzwań, którego musiała podjąć się na planie.

Moja mina bezcenna. Mam nadzieję, że dobrze wam się to ogląda - napisała w opisie.

Fani zdają się być zachwyceni taką nietypową "zmianą". W komentarzach pojawiło się sporo pozytywnych opinii dotyczących udziału influencerki w Królowej przetrwania.

"Fajnie się ciebie ogląda i słucha", "Wyglądasz jak rzeźba z brązu niemalże", "Idziesz jak burza" - piszą internauci.

Świętowała rocznicę związku

Jak poinformowała swoich fanów, niedawno Monika Miller świętowała pierwszą rocznicę swojego związku. Razem ze swoim ukochanym, pochodzącym z Ukrainy Pavlem, udali się z tej okazji na wycieczkę do Paryża. Zdają się być bardzo zżyci i planują już wspólne życie, partner influencerki obawia się jednak reakcji jej dziadka.

Mój dziadek do tej pory ma problemy z tym, żeby zaakceptować mojego teraźniejszego partnera. Nie chodzi tutaj o to, że mu się nie podoba, czy się nie dogadują, tylko tak bardzo przywiązał się do poprzedniego, że jest mu ciężko zaakceptować pewne zmiany - przyznała Miller w rozmowie z nami.
Monika Miller (Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Monika Miller z partnerem (fot. KAPIF)
Monika Miller z partnerem (fot. KAPIF)
scena z: Monika Miller, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Monika Miller, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Monika Miller (KAPIF)
Monika Miller (KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także