Szukaj

Roksana Węgiel wśród światowych gwiazd na MTV EMA 2019! Błyszczała jak milion dolarów!

Roksana Węgiel pojawiła się podczas gali wręczenia nagród MTV EMA 2019. Piosenkarka miała na sobie przyciągającą uwagę stylizację, w której błyszczała jak milion dolarów. W co się ubrała?
Roksana Węgiel - MTV EMA

Roksana Węgiel - MTV EMA

Roksana Węgiel robi zawrotną karierę. Artystka, która wygrała Eurowizję Junior, właśnie otrzymała statuetkę MTV EMA 2019 dla najlepszego polskiego artysty. Tym samym dołączyła do plejady największych polskich gwiazd (takich jak Brodka, Sistars czy Margaret), które triumfowały w poprzednich latach.

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się z kolczykami w nosie! Chyba wchodzi w okres buntu

Roksana Węgiel na gali MTV EMA 2019. W co się ubrała?

Roksana statuetkę MTV EMA 2019 odebrała w Hiszpanii, w Sewilli, do której poleciała w minioną sobotę. Dziś gwiazda pojawiła się na uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w hali FIBES, Conference & Exhibition Centre. Podczas wystąpienia na czerwonym dywanie Węgiel zaprezentowała się w bardzo skromnej i modnej stylizacji.

Polska artystka miała na sobie jasny, błyszczący kombinezon z odsłoniętymi ramionami i delikatnym dekoltem. Strój przylegał do ciała piosenkarki, dzięki czemu podkreślił jej idealną figurę. Roxie połączyła go z butami na obcasie, które wyszczuplały jej zgrabne nogi.

Do swojego stroju dobrała długie, wiszące kolczyki. Tego wieczoru postawiła na wyprostowane włosy i delikatny makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone, mieniące się oko. W wieczorowej stylizacji Węgiel zaprezentowała się świetnie.

Zobacz: MTV EMA 2019: Ogłoszono nominacje. Roksana Węgiel ma potężną konkurencję

MTV EMA 2019: Best Polish Act – kto był nominowany?

Roksana Węgiel o nagrodę MTV EMA 2019 walczyła w kategorii Best Polish Act, w której nominowani byli także: Sarsa, Dawid Podsiadło, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow.

Roksana Węgiel pojawiła się na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel pojawiła się na MTV EMA 2019

Zobacz: Viki Gabor padnie z wrażenia, a Roxie Węgiel zzielenieje z zazdrości! Ewelina Lisowska rozpłynęła się nad gwiazdą Eurowizji Junior [WIDEO]


Roksana Węgiel - MTV EMA 2019

Roksana Węgiel - MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel- makijaż, MTV EMA 2019

Roksana Węgiel- makijaż, MTV EMA 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×