Szukaj

Półnaga Natasza Urbańska cała w pistacjowym lateksie świeciła jak znak drogowy! Nie można było jej przeoczyć na pokazie Bizuu!

Natasza Urbańska – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Natasza Urbańska na pokazie Bizuu

Natasza Urbańska uwielbia eksperymentować z modą. Gwiazda słynąca z pięknego ciała już kilka razy zaliczyła spektakularne wpadki modowe, ma także na swoim koncie kilka udanych stylizacji. Wypoczęta i odchudzona Natasza, prawie prosto z wakacji pojawiła się na dzisiejszym pokazie nowej kolekcji marki modowej Bizuu. Tym razem nie sposób było jej nie zauważyć, bowiem piękna żona Janusza Józefowicza wybrała bardzo kontrowersyjną stylizację.

Natasza pojawiła się w niezwykle seksownej kreacji lateksowej, która niebotycznie przylegała do jej zmysłowego ciała. Natasza pokazała zatem wszystkie swoje atuty, przede wszystkim na pierwszym planie jest jej wyćwiczony na siłowni brzuch oraz roztańczone w Teatrze Buffo zgrabne nogi. Największą sensacją jest jednak rażący w oczy kolor wdzianka Nataszy. Żarówiasta zieleń natychmiast wyróżniła ją z tłumu gwiazd i celebrytek. Z pewnością był to zabieg zamierzony przez artystkę.

Do swojej oślepiającej lateksowej kreacji, seksowna tancerka dobrała dziewczęce sandałki w podobnej tonacji, rozpuściła swoje długie włosy, które tym razem kolorem zbliżają się do platyny. Do całego plastikowego looku Natasza miała bardzo mocny makijaż, który podkreślił rewiowy charakter jej kreacji.

Wiemy, że tak widowiskowo ubrał Nataszę były stylista Małgorzaty Rozenek – Bartek Indyka. Zauważacie podobieństwo?

Jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Bizuu: Natasza Urbańska, Paulina Krupińska, Karolina Szostak, Paula Tumala

41-letnia Natasza Urbańska wróciła na salony odmłodzona o 10 lat! Dawno tak dobrze nie wyglądała!

Natasza Urbańska w bikini powala! Ma figurę jak 20-latka! Obłędne ciało


Lubisz Nataszę Urbańską?

×