Małgorzata Rozenek jak żywy synonim luksusu. Szałowa kurtka z sieciówki, okulary niczego sobie, ale my patrzymy na plecak! To dopiero cacko!

Małgorzata Rozenek Gucci, Louis Vuitton, Reserved

Małgorzata Rozenek Gucci, Louis Vuitton, Reserved

Małgorzata Rozenek w kurtce za 140 złotych i z plecakiem za 4 tysiące zł

Nareszcie! Małgorzata Rozenek porzuciła w końcu tropiki i zdecydowała się na powrót do Polski – nie bez przygód, bo źle sprawdzonej daty na biletach długo jej nie zapomnimy 😉 – by znów radować oczy swoich fanów niezwykle trafnie skomponowanymi stylizacjami. Perfekcyjnej można nie lubić, można nie przepadać za jej sposobem bycia, ale nie można jej odmówić doskonałego gustu, boskiej sylwetki i oka dobrego do szczegółów. Jednym dodatkiem potrafi zamienić całkiem zwyczajną stylizację w prawdziwie wystrzałowy Look.

Tak było również tym razem. Na swoim Instagramie Rozenek opublikowała dwa zdjęcia swojej czwartkowej stylizacji. Zdecydowanie wzrok pada jako pierwszy na złotą kurtkę z futerkiem marki Reserved za niecałe 140 złotych przy kapturze, która świetnie pasuje do włosów właścicielki i zgrywa się z okrągłymi okularami w wąskich oprawkach – wam też przypominają te z Harry’ego Pottera? Kolejnym bajkowym elementem w jej stylizacji była bluza Louis Vuitton z królikiem Bugsem. Spodnie od Łukasza Jemioła świetnie podkreśliły zgrabne, szczupłe nogi, a uzupełniające je buty wpisywały się gładko w całość i nie rozpraszały. Największym hitem okazał się być jednak plecaczek od Gucciego, który jest ostatnimi czasy ulubieńcem Rozenek.

Nie jest to pierwszy lepszy dodatek, bo cena takiego plecaczka sięga 4 tysięcy złotych i nie każdy może sobie na niego pozwolić, ale umówmy się – jest rozkoszny.

Jak wam się podoba dzisiejsza, casualowa stylizacja Małgorzaty? My oceniamy ją bardzo na plus!

“Modna” Małgorzata Rozenek wywołała aferę na Instagramie! Swoim komentarzem znokautowała oburzoną fankę

Seksowna Joanna Jabłczyńska pręży się jak Małgorzata Rozenek. Internautom aż opadły szczęki: “Gośka nie dorasta ci do pięt!”

https://jastrzabpost.pl/galerie/10-najpiekniejszych-par-polskiego-show-biznesu-historii-milosci_637678.html


Małgorzata Rozenek z plecakiem Gucci za 4 tysiące złotych

Małgorzata Rozenek z plecakiem Gucci za 4 tysiące złotych

Małgorzata Rozenek w złotej kurtce Reserved za 140 złotych

Małgorzata Rozenek w złotej kurtce Reserved za 140 złotych

Plecak Gucci za 4 tysiące złotych

Plecak Gucci za 4 tysiące złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×