Szukaj

Małgorzata Kożuchowska tańczy na blokowisku w pięknej stylizacji! Fanki pokochały jej czadowe buty! Ile kosztują?

Małgorzata Kożuchowska korzystając z chwili przerwy od pracy postanowiła spektakularnie przywitać wiosnę na jednym z warszawskich blokowisk. Gwiazda wystylizowana jak na pokaz mody pojawiła się na osiedlowej ulicy, na której zaprezentowała swój taniec szczęścia. Szczególną uwagę przyciągają szałowe markowe buty aktorki za ponad 4 tysiące złotych.

Małgorzata Kożuchowska w butach Louis Vuitton

Małgorzata Kożuchowska bez wątpienia jest obecnie jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Gwiazda Rodzinki.pl nieuchronnie zbliża się do pięćdziesiątki, jednak formy i urody mogą jej pozazdrościć prawie wszystkie młodsze koleżanki.

Małgosia kocha romansować z modą nie tylko na oficjalnych imprezach. Aktorka dbając o swoich fanów, bardzo często prezentuje szałowe fotki na swoim Instagramie. Internautki inspirują się stylizacjami Kożuchowskiej, szczególnie jeden z ostatnich looków gwiazdy przypadł do gustu jej fankom. Niestety tym razem ulubienica widzów zaszalała cenowo, zatem poszczególne części garderoby są dla większości internautek raczej nieuchwytnym obiektem marzeń.

Gwiazda TVP miała na sobie bardzo modny beżowy płaszczyk, czarne sportowe spodnie z żółtymi lampasami marki La Mania oraz biały sportowy top. Jednak największym hitem jej ubioru były drogie buty – stylowe białe adidasy marki Louis Vuitton, których cena przyprawia o zawrót głowy. Kosztują bowiem ponad 4 tysiące złotych. Dodatkowo Małgosia macha na zdjęciach modną torebką od Zosi Chylak.

Jeżeli nie stać was na takie szaleństwo, zawsze można się ograniczyć do ciemnych okularów 🙂

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN zmieni się nie do poznania! Gwiazda zrywa z łatką kobiety idealnej! [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska przyłapana NAGO na zakupach! Ktoś wszedł za nią do przymierzalni!

Zobacz: Tak Małgorzata Kożuchowska wyglądała zanim została wielką gwiazdą! Jej stare zdjęcie to hit Instagrama!


Małgorzata Koźuchowska tańczy na ulicy w butach za 4 tysiące

Małgorzata Koźuchowska tańczy na ulicy w butach za 4 tysiące

Małgorzata Koźuchowska tańczy na ulicy w butach za 4 tysiące

Małgorzata Koźuchowska tańczy na ulicy w butach za 4 tysiące

Małgorzata Kożuchowska nosi buty Louis Vuitton

Małgorzata Kożuchowska nosi buty Louis Vuitton

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×