Szukaj

WOW! Lady Gaga na MET Gala 2019 w czterech kreacjach! Jedna była bardziej wyzywająca od drugiej!

Lady Gaga MET Gala 2019

Lady Gaga podczas MET Gala 2019 w Nowym Jorku zafundowała nam modowe show na czerwonym dywanie. Gwiazda w ciągu kilku minut pokazała się w aż czterech różnych kreacjach, których autorem jest Brandon Maxwell. Zobaczcie, co skrywało się pod jej różową galową landrynkową suknią.

Lady Gaga nie zawiodła! Na MET Gala 2019 gwiazda nie miała sobie równych. Gdy tylko weszła na czerwony dywan, fotoreporterzy oszaleli, a pozostali goście zamarli w bezruchu. Wszystko to za sprawą show, jakie artystka zafundowała wchodząc po schodach do Metropolitan Museum of Arts w Nowym Jorku, w którym co roku odbywa się prestiżowe wydarzenie, otwarcie wystawy – nazywane w branży „modowymi Oscarami” – współorganizowane przez Annę Wintour i amerykańską edycję magazynu Vogue.

Tegoroczna gala odbyła się pod hasłem Camp: Notes on Fashion i nawiązywała do eseju Notes of Camp autorstwa Susan Sontag, w którym autorka kładzie nacisk na kompaktowe pojmowanie sztuki oraz skłonności do przesady, nienaturalności i szeroko pojmowanej sztuczności. Tym razem gwiazdy postawiły na mocno przerysowane stylizacje, nikt jednak nie przebił Lady Gagi.

Cztery kreacje Lady Gagi na MET Gala 2019

Gwiazda hitu Shallow, jako jedna z „honorowych przewodniczących” tegorocznej gali, w ciągu kilku minut zaprezentowała na sobie aż cztery różne kreacje. Zaczęła od landrynkowej gigantycznej sukni z trenem niesionym przez towarzyszących jej bodyguardów. Pod strojem ukrywała jeszcze trzy inne – czarną galową spódnicę zestawioną z gorsetem, różową dopasowaną suknię przywołującą na myśl strój Marilyn Monroe z występu na Oscarach w 1953 roku, jednak najlepsze zostawiła na deser. Na samym końcu Lady Gaga pokazała się w cekinowej bieliźnie i kabaretkach. W seksownym komplecie zmysłowo wiła się na schodach.

Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów, w ciągu chwili o stroju Lady Gagi napisały największe portale o życiu gwiazd i pokazały go największe stacje telewizyjne. Artystka zostawiła daleko w tyle wszystkie inne gwiazdy, nawet prawie nagą Celine Dion. Oznacza to tylko jedno – cztery kreacje ukryte w jednej na pewno przejdą do historii mody!

Za niezwykłą stylizację i stroje artystki odpowiada jej były stylista, a prywatnie przyjaciel, Brandon Maxwell.

Ostatni raz takie „wow” Lady Gaga zrobiła na internautach, krytykach mody i swoich fanach w 2010 roku, gdy na gali American Music Awards wystąpiła w sukience z mięsa. Chyba warto było czekać na dzisiejszy wieczór 🙂 Zobaczcie, co działo się na tegorocznej MET Gala!

Zobacz: Irina Shayk w negliżu baraszkuje w łóżku z półnagim przystojniakiem. Ale zaraz, to nie Bradley!

Zobacz: Irina Shayk skutecznie wybiła Bradleyowi Lady Gagę z głowy! Jak wyglądał finał batalii o przystojnego aktora?

Zobacz: Uwaga fani filmu “Narodziny gwiazdy”! Bradley Cooper i Lady Gaga planują kolejną wspólną petardę!


Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell

Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell

Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell

Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell

Lady Gaga na MET Gala - szokująca stylizacja

Lady Gaga na MET Gala - szokująca stylizacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×