Szukaj

Fani księżnej Kate biją na alarm. Najnowsza stylizacja wyeksponowała niepokojący szczegół!

księżna Kate i książę William w Leicester

Szczuplutka księżna Kate i książę William złożyli hołd poległym w wypadku helikoptera

Księżna Kate przesadziła z odchudzaniem? Książę William i jego żona odwiedzili w środę Leicester City, by złożyć hołd ofiarom wypadku lotniczego – pięć osób zginęło w zeszłym miesiącu podczas awarii helikoptera, który niespodziewanie runął na ziemię. W nieszczęśliwej kraksie zginął między innymi właściciel klubu piłkarskiego Vichai Srivaddhanaprabha, z którym para znała się osobiście. Podczas uroczystości księżna Kate prezentowała się przepięknie w swojej stylizacji, ale poddani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół.

Przyszła królowa Anglii nie bez powodu nazywana jest ikoną stylu. Jej kreacje i outfity charakteryzuje niebywała elegancja, a każdy detal dopracowany jest do perfekcji. Tym razem nie było inaczej. Księżna Cambridge pojawiła się w szarej sukience o fasonie płaszcza, który zaprojektowała jedna z jej ulubionych kreatorek mody – Catherine Walker. Do kreacji, która podkreślała talię mocnym wcięciem i miała pięknie rozkloszowaną spódnicę, księżna dobrała torebkę od Aspinal London oraz wygodne czarne buty na stabilnym słupku, które świetnie wysmukliły jej sylwetkę.

Włosy spięła w kucyk ozdobiony elegancką spinką, a oczy i kości policzkowe podkreśliła w niezwykle subtelny sposób. Wisienką na torcie były kolczyki z pereł – te same, które w ostatnich miesiącach nosiła już przy kilku innych okazjach, w tym na chrzcie księcia Louisa.

Ne dało się jednak nie zauważyć, że Kate jest przerażająco wręcz szczupła. W kwietniu urodziła trzecie dziecko i błyskawicznie wróciła do formy, ale fani martwią się, że schudła zbyt dużo w zbyt krótkim czasie i nie wygląda na to, by miała przestań zrzucać kilogramy.

Tak chuda nie była jeszcze nigdy wcześniej. Myślicie, że jest powód do zdenerwowania?

Meghan Markle doprowadziła księżną Kate do histerii! Przykra prawda o ich relacji ujrzała światło dzienne

Jest ciekawiej niż myśleliśmy! Wyciekły nowe powody, dla których Meghan nie chce mieszkać w pobliżu księżnej Kate!

Melania Trump nieciekawym sweterku i płaskich butach wspiera Czerwony Krzyż. Ratowały ją tylko spodnie


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×