Szukaj

Księżna Kate nie zwalnia tempa! Znowu pokazała swój ciążowy brzuch. Z każdym jej wyjściem jest coraz większy!

Księżna Kate

Ciężarna księżna Kate z dużym brzuchem

Pomimo zbliżającego się porodu żona księcia Williama nie zwalnia tempa! Nie ma dnia, żeby księżna Kate  nie brała udziału w jakimś oficjalnym wydarzeniu. Dzisiaj rano Kate odwiedziła arenę olimpijską we wschodnim Londynie.

Księżna Cambridge, która w kwietniu urodzi trzecie dziecko, pojawiła się w Copper Box Arena na uroczystości zorganizowanej przez fundację wspierającą niepełnosprawnych sportowców.

Możliwe właśnie, że sportowa tematyka spotkania sprawiła, że nosząca zwykle sukienki księżna, na tę wizytę wybrała mniej formalny zestaw.

Kate była ubrana w krótki kremowy płaszcz marki Goat Fashion, luźną koszulę w kwiatowy wzorek od Hobbs London oraz obcisłe czarne spodnie. Członków rodziny królewskiej rzadko widuje się w rurkach, więc strój księżnej przyciągał wzrok. Tym bardziej, że Kate wyglądała w swoich obcisłych spodniach i czarnych zamszowych szpilkach po prostu świetnie! Gdyby nie sterczący miedzy połami płaszcza spory brzuch księżnej, można by zapomnieć, że jest ona w w ostatnich tygodniach ciąży.

Zgrabnej sylwetki i długich nóg pozazdrościłaby księżnej kobieta niejedna nastolatka. A wam jak się podoba księżna Cambridge w rurkach?

Książę William zdradził termin porodu księżnej Kate! To wcześniej niż twierdziły brytyjskie media!

Księżna Kate w żaden sposób nie ukryje już ogromnego ciążowego brzuszka! Słodki ciężar pokonał nawet obszerny zielony płaszczyk!

Skrywany sekret księżnej Kate niespodziewanie wyszedł na jaw! Chodzi o jej dłonie!


Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

×