Iga Świątek w szałowej kreacji zrobiła furorę na gali w Meksyku. Pierwszy raz widzimy ją tak elegancką. WOW

Iga Świątek – WTA Finals losowanie w Meksyku

Iga Świątek – WTA Finals losowanie w Meksyku

Iga Świątek umalowana i wystylizowana od stóp do głów. Gwiazda sportu nie ma zbyt wielu okazji na takie szaleństwa. Zobaczcie, jak wyglądała podczas ważnego wieczoru.

Iga Świątek ma zaledwie 20 lat, a już może się pochwalić wielkimi sportowymi osiągnięciami. Rok temu zwyciężyła w wielkoszlemowym turnieju Roland Garros, dzięki czemu udało jej się zapisać w historii tenisa. Wygrana przyniosła jej poza ogromną sumą pieniędzy, popularność na ogólnoświatową skalę.

Poczynaniami Igi na korcie zaczęli interesować się niemal wszyscy Polacy. O tym, że cieszy się uznaniem wśród rodaków, doskonale świadczy fakt, że zajęła drugie miejsce w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego sportowca Polski w 2020 roku. Tytuł sprzed nosa zgarnął jej Robert Lewandowski.

Młoda tenisistka w dalszym ciągu odnosi spektakularne zwycięstwa oraz jest nagradzana znaczącymi wyróżnieniami. Jaki czas temu udało jej się dotrzeć do finału turnieju WTA w Rzymie. Po swojej wygranej opublikowała na Instagramie post, w którym zawarła ogrom emocji.

Jest we mnie jeszcze bardzo dużo emocji, bo turniej był dla mnie bardzo trudny, zwłaszcza jego początek. Dlatego teraz jestem naprawdę bardzo szczęśliwa. Nawet mi się nie śniło, że tak może się to zakończyć, czyli wygranym finałem.

Iga Świątek na ceremonii losowania WTA Finals

Zanim jednak rozpocznie się finał, Iga pojawiła się na ceremonii losowania grup WTA Finals w Meksyku. Walka rozpocznie się już 11 listopada. 20-latka o zwycięstwo będzie walczyć w grupie z: Paulą Badosą (Hiszpania), Aryną Sabalenką (Białoruś) oraz Marią Sakkari (Grecja).

Sportowcy nie mają zbyt wielu okazji do pokazania się w odświętnych stylizacjach. Kiedy jednak nadarzy się taka możliwość, korzystają z niej. Tenisistka zaprezentowała się w długiej, różowej sukience, która uszyta została z jedwabiu.

Stylizacja przypomina kimono. Efekt ten umocnił sznur przewiązany w talii. Młoda gwiazda sportu zaskoczyła także makijażem, który ze względu na zawód, nie pojawia się u niej zbyt często. Delikatnie podkreślone oczy i zaczesane włosy idealnie ze sobą współgrają.

Pierwszy raz widzimy Igę w tak eleganckiej stylizacji. Udowodniła nią, jak piękną jest kobietą.


Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek – WTA Finals losowanie w Meksyku

Iga Świątek – WTA Finals losowanie w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×