Szukaj

Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp kontra Kris i Kendall Jenner. Słynne mamy z córkami na pokazie Chanel

Goście okazu Chanel wiosna-lato 2016 (fot. East News)

Goście okazu Chanel wiosna-lato 2016 (fot. East News)

Gwiazdy na pokazie Chanel wiosna-lato 2016

Jednym z najważniejszych pokazów w ramach kończącego się tygodnia mody w Paryżu jest pokaz Chanel. Jak większość poprzednich prezentacji domu mody, tak i ta odbyła się w paryskim Grand Palais.

Główny projektant marki Karl Lagerfeld zaprosił do stworzonej przez siebie idealnej, jak sam podkreślał w wywiadach, sali odpraw lotniczych. Chanel Airlines to jego wizja perfekcyjnego lotniska. I rzeczywiście, scenografia w najmniejszym szczególe odwzorowywała klimat prawdziwych linii lotniczych. Godny podziwu rozmach i precyzja!

Na tak efektownym pokazie nie mogło oczywiście zabraknąć zarówno admiratorów talentu projektanta, ludzi mediów, jak również przyjaciół Karla. Uwagę przyciągała zwłaszcza 16-letnia ambasadorka Chanel. Lily-Rose Depp podziwiała kolekcję razem z mamą, Vanessą Paradis, która od lat nie tylko pracuje, ale też przyjaźni się z Lagerfeldem.

Obecni na imprezie fotoreporterzy oszaleli także na punkcie Kris Jenner. Tym bardziej, że członkini najsłynniejszego amerykańskiego klanu celebrytów przyjechała na pokaz w towarzystwie młodszego o 25 lat chłopaka, Coreya Gamble’a. Para podziwiała 20-letnią córkę Kris, Kendall Jenner, która pojawiła się na wybiegu.

Zobacz także: Lily-Rose Depp, jak jej mama 20 lat wcześniej, ambasadorką Chanel

Zobacz pokaz Chanel wiosna-lato 2016:


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×