To Kasia Sokołowska?! Oszałamiająca metamorfoza na finale „Top Model”. W długich włosach wygląda jak torpeda!

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Top Model 10. Katarzyna Sokołowska zachwyciła stylizacją podczas finału programu. Kompletnie odmieniona powaliła wyglądem.

Na finale Top Model nigdy nie brakuje zjawiskowo wyglądających kobiet. Jednak w 10. edycji to Katarzyna Sokołowska zrobiła furorę. Odmieniona, w nowej fryzurze i pięknej stylizacji przyciągała uwagę fotoreporterów.

Jak wyglądała Katarzyna Sokołowska na finale Top Model 10?

Na początku września 2021 roku wystartowała dziesiąta już edycja Top Model, czyli największego modowego show w Polsce. Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński, czyli jurorzy, bez których program nie mógłby istnieć, ponownie wybierali najbardziej utalentowanych kandydatów do tytułu.

Po wielu emocjonalnych odcinkach dotarliśmy do finału, którym wyglądem zachwyciła Katarzyna Sokołowska, która dołączyła do jury w trzeciej edycji programu, zastępując Karolinę Korwin-Piotrowską.

Jej nazwisko jest znane wszystkim, którzy są związani zawodowo z branżą mody nie tylko w Polsce. Sokołowska to najpopularniejsza i najbardziej uznana reżyserka pokazów mody w kraju. Jej znakiem rozpoznawczym są zaskakujące, wyjątkowe, a do tego jedyne w swoim rodzaju pokazy. Ma na swoim koncie współprace z takimi domami mody oraz markami jak m.in. MMC, Paprocki&Brzozowski czy Jemioł.

Mimo że znana, jest dosyć tajemnicza. Niechętnie dzieli się szczegółami życia osobistego, ale w wywiadzie dla Vivy! nieco się otworzyła:

Kocham rodzinę, kocham moich braci i kocham… mojego faceta Artura. Bardzo go kocham. Kocham też nową siebie, taką, która nauczyła się dawać sobie więcej oddechu, wyjeżdżać na urlopy, jeździć po świecie, jeść w różnych knajpkach. Uwielbiam jedzenie i takie wyprawy. Nauczyłam się po prostu celebrować życie! – mówiła.

Tymczasem sprawdza się idealnie w roli jurorki Top Model. Słynie także z niesamowitego stylu. Podczas programu już niejednokrotnie zaskakiwała metamorfozami. Jednak to, jak wyglądała podczas finału 10. edycji, spowodowało, ze nie można było oderwać od niej wzroku.

Kasia Sokołowska pojawiła się w całkiem nowej fryzurze z grzywką, która odjęła sobie lat. Wybrała biały, ozdobiony cekinami garnitur z głębokim dekoltem i stylizacja zakasowała inne gwiazdy. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×