Zmysłowa Dagmara Kaźmierska dyktuje najmodniejsze trendy nadchodzącego lata! Jej szałowe okulary to prawdziwy HIT sezonu!

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska słynie z wyzywającego wizerunku telewizyjnego, jednak jej stylizacje bardzo często stają się inspiracją dla wielu fanek. Ostatnio królowa życia pokazała się w okularach, które bez wątpienia będą hitem nadchodzącego lata.

Dagmara Kaźmierska od 2006 roku, czyli czasu swojego debiutu telewizyjnego w programie Królowe życia, stała się niekwestionowaną osobowością internetową oraz telewizyjną. Program z jej udziałem ma mnóstwo fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą kolejne przygody swojej idolki. Dagmara dała się wszystkim poznać jako zmysłowa blondynka, o mocnym charakterze. Jej urodę i inne walory docenił nawet znany polski reżyser Patryk Vega, który w 2019 roku obsadził Dagmarę w swoim filmie Kobiety mafii 2. Sporym zainteresowaniem cieszy się także jej muskularny partner oraz niebywale zdolny syn Conan.

Zanim Dagmara została gwiazdą telewizji TTV, przez 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej. Niestety w 2009 roku została zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Ten koszmarny etap w jej życiu jednak się skończył. Obecnie Dagmara jest królową życia i wzorem dla tysięcy Polaków. Ekscentryczna celebrytka uwielbia wyzywające ubrania, jak również szałowe dodatki. Jej profil na Instagramie to istna rewia mody.

Dagmara pokazała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje w szałowych złotych okularach. Fani na ich widok prawie oszaleli. Już wiadomo, że będą one hitem nadchodzącego lata wśród osób, które szczególnie cenią sobie tego rodzaju styl.

Co wy na to?

Zobacz: Seksowna Dagmara Kaźmierska wreszcie wyjawiła swój tajny sekret na wieczną młodość! Jej dieta cud może powalić z nóg samą Karolinę Szostak! [WIDEO]

Zobacz: Syn Dagmary Kaźmierskiej zmienił się prawdziwego przystojniaka! Conan pozbył się pryszczy i ostro przypakował!

Zobacz: Co za przepych! Dagmara z “Królowych życia” pochwaliła się luksusowym mieszkaniem! Oto jej pałac!


Dagmara Kaźmierska w złotych okularach

Dagmara Kaźmierska w złotych okularach

Dagmara z Królowych życia - jak mieszka?

Dagmara z Królowych życia - jak mieszka?

Dagmara z Królowych życia - jak mieszka?

Dagmara z Królowych życia - jak mieszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×