Szukaj

Ambasadorka L’Oreal Paris Grażyna Torbicka jest już w Cannes 2019! Spotkała się z Evą Longorią i pokazała swoje kreacje na czerwony dywan!

Grażyna Torbicka - Cannes, 2019

Grażyna Torbicka - Cannes, 2019

Grażyna Torbicka to stała bywalczyni Festiwalu Filmowego w Cannes. Także i w tym roku pojawi się na czerwonym dywanie. W jakich kreacjach pokaże się światu?

Grażyna Torbicka z Festiwalem Filmowym w Cannes związana jest od 22 lat. Od 3 lat na czerwonym dywanie pojawia się jako ambasadorka L’Oréal ParisDlaczego zdecydowała się na współpracę z marką kosmetyczną? Sekret ten zdradziła w wywiadzie dla magazynu Viva!:

Przyjrzałam się innym ambasadorkom, spodobało mi się to, że marka stawia na kobiety, które już coś w życiu osiągnęły. Przeszły różne etapy, nie są 20-latkami. Są dojrzałe. To cenne, że L’Oréal Paris nie ma bezwzględnego kultu młodości. Firma oferuje produkty dla 20-latek, ale także dla 50-latek i 60-latek. I wysuwa je na pierwszy plan – wyjawiła Torbicka.

Torbicka wkrótce pojawi się na czerwonym dywanie. Zanim to jednak nastąpi, dziennikarka udała się na ostatnie przymiarki do Violi Piekut. Z Instagrama projektantki wiemy, że gwiazda przed fotoreporterami z całego świata zaprezentuje się m.in. w dwóch pastelowych kreacjach:

Cudowny czas przygotowań. Te chwile i atmosfera piękniejsze są od samego finału. Zostają w sercu i owocują – napisała Viola Piekut pod jednym ze zdjęć.

Grażyna Torbicka z Evą Longorią w Cannes

Grażyna Torbicka kilka godzin później dotarła do Francji. To właśnie tam spotkała się z kolejną ambasadorką  L’Oréal Paris – Evą Longorią, czym pochwaliła się w sieci. Dziennikarka na tę okazję wybrała błękitny komplet, w którym prezentuje się świetnie.

A wam jak się podoba w takim wydaniu?

Zobacz: Eva Longoria przyłapana z rocznym synem w Cannes! Tak ślicznych zdjęć jeszcze nie mieli!

Zobacz: Cannes 2019. Ambasadorki L’Oreal Paris na czerwonym dywanie: Amber Heard i Elle Fanning zachwyciły w dziewczęcych kreacjach

Zobacz: Cannes 2019. Spektakularne kreacje gwiazd na kolacji Diora i „Vogue’a”: Bella Hadid, Ashlee Simpson, Monica Bellucci

 


Grażyna Torbicka i Eva Longoria, Cannes 2019

Grażyna Torbicka i Eva Longoria, Cannes 2019

Grażyna Torbicka - ambasadorka L’Oréal Paris 

Grażyna Torbicka - ambasadorka L’Oréal Paris 

Grażyna Torbicka - co wybrała na czerwony dywan?

Grażyna Torbicka - co wybrała na czerwony dywan?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×