Viki Gabor pokazała bieliznę i sprowokowała hejterów. Pod postem 15-latki niezła burza

Viki Gabor pokazała bieliznę

Viki Gabor pokazała bieliznę

Viki Gabor pokazała się w kolejnej stylizacji. Jej fani zachwyceni, ale pojawiły się też słowa krytyki. Jak wygląda młoda wokalistka?

Viki Gabor jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Wszystko za sprawą udziału w drugiej edycji programu The Voice Kids. Potem wygrała 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dwa lata temu na rynku muzycznym ukazał się jej debiutancki album Into My Imagination i ugruntował jej pozycję.

15-latka jest bardzo aktywna w social mediach. Na jej profilu na Instagramie codziennie pojawiają się nowe materiały. Młoda gwiazda lubi pozować w makijażu i różnego rodzaju stylizacjach. Tym razem postawiła na sportowy look. Co piszą internauci?

Viki Gabor pokazała bieliznę

W bardzo kobiecym wydaniu Viki Gabor pojawia się na scenie. W związku z tym pojawiło się sporo krytyki skierowanej do młodej wokalistki. Jakiś czas temu Tomasz Kammel stanął w obronie nastolatki, która ostatnio mierzy się z bardzo nieprzyjemnym komentarzami, sugerującym, że przez makijaż i ubrania, wygląda znacznie dojrzalej, niż sugeruje metryka.

Są tak samo niemądre, jak pytania do Igi Świątek, czy się maluję przed występami na korcie Roland Garros – stwerdził.

Pod jednym z jej zdjęć zasypali ją krytycznymi uwagami. Sama Gabor na zarzuty w sprawie makijażu napisała:

Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę.

Viki Gabor nie ukrywa, że kocha modę i nie zamierza się przejmować krytyką. W jednym z najnowszych postów napisała:

[…] Dajcie znaki który przedmiot w szkole jest lub był Waszym ulubionym? Plastyka ? Muzyka ? WF ?Wspaniale byłoby mieć przedmiot MODA
Byłabym PRYMUSKĄ  Jak wiecie, ja zazwyczaj wybieram sportowy look.

Tym razem pokazała się w świetnej stylizacji i zaplecionych włosach. Miała na sobie krótką niebieską koszulę i beżowe spodnie, nisko opuszczone na biodrach. W związku z czym zaprezentowała też bieliznę.

Obok zachwytów nad stylizacją młodej gwiazdy, także słowa krytyki na temat odważnych zdjęć. Ostatnio Viki nie ma szczęścia i zupełnie niechcący swoimi modowymi wyborami prowokuje niezłe burze.


Viki Gabor pokazała bieliznę

Viki Gabor pokazała bieliznę

Viki Gabor pokazała bieliznę

Viki Gabor pokazała bieliznę

Viki Gabor - nowa fryzura

Viki Gabor - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×