NewsyMichelle Obama uczciła 60. urodziny męża niepublikowanym wcześniej zdjęciem. Malia Ann i Natasha kradną kadr. Jak one wyrosły!

Michelle Obama uczciła 60. urodziny męża niepublikowanym wcześniej zdjęciem. Malia Ann i Natasha kradną kadr. Jak one wyrosły!

Michelle Obama i Barack Obama
Michelle Obama i Barack Obama
Zuza Maciejewska

04.08.2021 18:40

Barack Obama przez osiem lat był prezydentem Stanów Zjednoczonych. Gdy skończył pełnić wspomnianą funkcję skupił się na życiu rodzinnym. Polityk od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z Michelle Obamą, która uchodzi za wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Wspólnie wychowują dwie córki – 23-letnią Malię i 20-letnią Natashę.

Barack jakiś czas temu wydał książkę Ziemia obiecana, w której ujawnił wybrane informacje z życia prywatnego. Chociaż publikację chętnie kupowali sympatycy byłego prezydenta, to jego córki jeszcze do niej nie zajrzały. W jednym wywiadzie sam zainteresowany zażartował, że poczuł się urażony, ale tylko na chwilę. Potem odetchnął z ulgą. Nie ukrywa, że najbardziej stresuje się recenzją swojej żony i młodszej córki:

Powodem jest to, że Sasha to mini matka, a ja boję się Michelle – powiedział z uśmiechem. – A Sasha, ma zasadniczo taki sam wygląd i takie samo nastawienie.

Barack Obama i jego żona Michelle Obama co jakiś czas pojawiają się publicznie. W styczniu gościli podczas zaprzysiężenia Joe Bidena. Fryzura byłej Pierwszej Damy USA była prawdziwym hitem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka Obamy

4 sierpnia Barack Obama świętował 60. urodziny. Z tej okazji jego żona, Michelle przygotowała dla niego piękny prezent. Pokazała na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcie z rodzinnego albumu. Małżonkowie pozują w towarzystwie swoich córek. Dziewczyny zdecydowanie przyciągają uwagę.

Była Pierwsza Dama USA w opisie złożyła mężowi życzenia. Podziękowała mu też za to, że mimo wielu obowiązków, które spoczywają na jego barkach, zawsze stara się być dobrym ojcem:

Ze wszystkich Twoich osiągnięć wiem, że bycie obecnym, kochającym ojcem dla naszych dziewczynek przewyższa je wszystkie. Dziękuję, że nigdy nie pozwoliłeś, aby ciężar świata przeszkodził Ci w byciu wspaniałym mężem i ojcem. Wszystkiego najlepszego z okazji 60-tych urodzin.

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu. W komentarzach składają życzenia, a także komplementują przepiękny, rodzinny kadr.

Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka Obamy
Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka Obamy
Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena
Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena
Michelle Obama złożyła życzenia urodzinowe Barackowi Obamie
Michelle Obama złożyła życzenia urodzinowe Barackowi Obamie
Barack Obama i Michelle Obama, 27. rocznica ślubu
Barack Obama i Michelle Obama, 27. rocznica ślubu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także