NewsyMichał Szpak odpowiada na zarzuty o kupowanie głosów i plagiat piosenki! Ostro krytykuje konkurencjęe

Michał Szpak odpowiada na zarzuty o kupowanie głosów i plagiat piosenki! Ostro krytykuje konkurencjęe

Michał Szpak trenuje przed Eurowizją 2016
Michał Szpak trenuje przed Eurowizją 2016
Milena Majek

10.03.2016 09:59, aktual.: 10.03.2016 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku dni wszystko jest już jasne! Po wielu miesiącach oczekiwań poznaliśmy zwycięzcę polskich preselekcji do Eurowizji 2016.

Na ten moment czekali wszyscy fani tego największego konkursu piosenki w Europie. W sobotę dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2016 w Szwecji. Do Sztokholmu pojedzie Michał Szpak. W drodze na szczyt pokonał aż 8 kandydatów! To jego Color Of Your Life spodobało się najbardziej. Artysta nie krył wzruszenia. Michał Szpak od samego początku był stawiany w gronie faworytów. Wielu fanów artysty nie wyobrażało sobie bowiem innego werdyktu. Sam artysta bardzo stresował się występem. Zapowiadał również rywalizację do samego końca. I udało się. Gratulacjom nie ma końca. Wybór Szpaka skomentował także, znany z ciętego języka, Donatan.

Po zwycięstwie Michała pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre nie były jednak przychylne. Szpaka krytykowali rozczarowani fani Eurowizji, krytycy, a nawet preselekcyjni rywale. Do tej pory Michał tego nie komentował. Tym razem postanowił przerwać milczenie. Na swoim profilu na Facebooku napisał:

Rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaje sobie pytanie: "To prawda Szpaku? To wszystko jest prawdą?" Wiem że wielu ludzi nie zgadza się z decyzją. Właśnie dlatego sądzę że pokonkursowe rozlewanie krwi na portalach nie ma sensu. Wyniki zostały ogłoszone, każdy miał równe szanse. Darujcie wiec sobie drodzy przeciwnicy bo biegu rzeki zawrócić nie można tak jak i wyników głosowania które okazały się dość niepodważalne. Teraz zamiast się wykłócać i wymyślać przedziwne teorie skupmy się na Tym by spróbować stać się jednością. Zwyciężyłem, wszystkim wspaniałym z którymi na scenie dane mi było przebywać, dziękuje! Każdy występ z 8 pozostałych wykonów zapierał dech w piersiach. Jestem dumny że mogłem stać z Wami na scenie i wymienić mam nadzieje szczere uśmiechy. Niepogodzonym życzę aby się pogodzili a tym których serca zdobyłem dziękuję, jesteście niewiarygodni  (pisownia oryginalna)

Myślicie, że po tej wypowiedzi temat już się zakończy?

Michał Szpak Color Of Your Life  Eurowizja 2016
Michał Szpak Color Of Your Life Eurowizja 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także