NewsyCały świat cytuje wywiad Meghan Markle z Michelle Obamą! Takich sekretów była Pierwsza Dama USA nie zdradziła nawet Oprah Winfrey!

Cały świat cytuje wywiad Meghan Markle z Michelle Obamą! Takich sekretów była Pierwsza Dama USA nie zdradziła nawet Oprah Winfrey!

Meghan Markle i Michelle Obama
Meghan Markle i Michelle Obama
Elwira Szczepańska

29.07.2019 23:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i Michelle Obama spotkały się podczas wywiadu dla brytyjskiej edycji Vogue'a, gdzie księżna Sussex wystąpiła w roli dziennikarki. Brała też czynny udział w wyborze kobiet, które znacząco wpłynęły na historię świata ostatnich lat i miały się znaleźć na okładce magazynu. O czym rozmawiały?

Była pierwsza dama Michelle Obama dała nowej mamie, Meghan Markle kilka szczerych rad na temat macierzyństwa, chwaląc jednocześnie wysoką odporność swoich dwóch córek, 21-letniej Malii i 18-letniej Saszy:

Bycie matką było mistrzowskim sposobem na nauczenie się jak odpuszczać - powiedział Obama księżnej Sussex w wywiadzie dla Vogue'a - Macierzyństwo nauczyło mnie, że przez większość czasu moim zadaniem jest zapewnienie im przestrzeni do odkrywania i rozwijania się, w  stawaniu ludźmi, którymi chcą być. Nie, kim ja chcę, żeby były lub kim chciałbym żeby były w tym wieku, ale kim one są, głęboko w środku.

Przyznała, że wychowywanie dwóch młodych kobiet, nauczyło ją również tego, że jej zadaniem nie jest wyeliminowanie wszelkich możliwych przeciwności, jakie znajdą na swojej drodze, ale zamiast tego musi zbudować im bezpieczną przystań, ostoję, gdzie będą wiedziały, że zawsze mogą wrócić i otrzymają pomocną dłoń i wsparcie.

Obama, w swoim wywiadzie, powiedziała również Meghan Markle, że poradziła córkom, by mniej skupiały się na trzymaniu się ścieżki i więcej na próbowaniu nowych doświadczeń, dopóki nie znajdą tego, co wydaje się dla niech właściwe i w czym odnajdą siebie.  Była pierwsza dama zaznaczyła, że dokładnie takich samych rad udzieliłaby, gdyby miała synów.

Księżna podziękowała Obamie za jej autentyczność, mówiąc, że nie spodziewała się tak szczegółowych i szczerych odpowiedzi na swoje pytania. Wyraziła zachwyt nad przemyślanymi refleksjami byłej pierwszej damy. Podsumowała, że Michelle Obama tym wywiadem, tylko potwierdziła swoją pozycję, jako jednej z najbardziej szanowanych postaci współczesnego świata.

Całość wywiadu z Michelle Obamą i efekty pracy Meghan Markle jako redaktora, można zobaczyć w najnowszym wydaniu brytyjskiego Vogue'a.

  • Joanna Przetakiewicz z Michelle Obamą
  • Księżna Kate i Michelle Obama w Pałacu Kensington
  • Jennifer Lopez, Jada Pinkett Smith, Alicia Keys, Michelle Obama i Jennifer Lopez – Grammy 2019
  • Lyric McHenry i Michelle Obama
  • President of the United States Barack Obama (left) and first lady Michelle Obama (second left) are greeted by Queen Elizabeth II second right) and The Duke of Edinburgh as they arrive at Buckingham Palace, in central London, on the first day of President Obama's three-day state visit to the UK.
  • Meghan Markle podczas premiery Króla Lwa
  • Okładka Brytyjskiego Vogue`a zaprojektowana przez Meghan Markle
  • Michelle Obama Dzień Matki 2019
[1/8] Joanna Przetakiewicz z Michelle Obamą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także