NewsyMartyna Wojciechowska pokazała swój nagi biust w programie "Kobieta na krańcu świata"! Jest obłędny! [WIDEO]

Martyna Wojciechowska pokazała swój nagi biust w programie "Kobieta na krańcu świata"! Jest obłędny! [WIDEO]

Kuba Górski
28.10.2018 21:00, aktualizacja: 28.10.2018 23:44

Martyna Wojciechowska od 10 lat prowadzi swój autorski program podróżniczy Kobieta na krańcu świata. Program Wojciechowskiej od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów TVN-u. Dzięki Martynie wiemy, jak wygląda codzienne życie kobiet, poznajemy kulturę i obyczaje panujące w najbardziej egzotycznych zakątkach wszystkich kontynentów.

Na Instagramie TVN-u odkryliśmy wideo z fragmentem programu Martyny z 2009 roku. Martyna Wojciechowska podczas podróży do Namibii pokazuje tam swoim fanom jeden z tradycyjnych obrzędów, który polega na wysmarowania całego ciała pomarańczowym naturalnym barwnikiem na bazie łoju. Gwiazda poddała się osobiście temu zabiegowi. I to podczas smarowania ciała seksbomby barwnikiem w kolorze ochry możemy zobaczyć jej nagi biust. Widok robi wrażenie, bowiem piersi Martyny wyglądają obłędnie!

I co prawda Martyna przecież gościła na okładce Playboya, gdzie mogliśmy zobaczyć jej wdzięki i seksowne ciało, jednak ten filmik również warto obejrzeć!

Zobaczcie i oceńcie sami, bo my jesteśmy pod wrażeniem i zastanawiamy się, jak ona to robi że z wiekiem staje się coraz bardziej seksowna…

  • Slider item
  • Martyna Wojciechowska
  • Martyna Wojciechowska w Międzyzdrojach 2001 rok
  • Martyna Wojciechowska
  • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce
  • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce
  • Slider item
[1/7]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także