NewsyPartnerka Piotra Żyły zachwyciła zdjęciem z plaży. Marcelina Ziętek zniewala w skąpym bikini

Partnerka Piotra Żyły zachwyciła zdjęciem z plaży. Marcelina Ziętek zniewala w skąpym bikini

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Krystyna Miśkiewicz
16.06.2023 13:40, aktualizacja: 16.06.2023 14:07

Piotr Żyła to jeden z bardziej utalentowanych skoczków narciarskich w Polsce. Na swoim koncie ma wiele sportowych sukcesów i wyróżnień. Może pochwalić się złotymi medalami i tym, że ma swoich kibiców rozsianych po całym świecie. Ponadto zdobył on ogromną sympatię fanów sportu i nie tylko.

Dał się bowiem poznać jako osoba otwarta, a przede wszystkim obdarzona ogromnym poczuciem humoru. Swoimi komentarzami i wywiadami potrafi rozbawić do łez. Skoczek narciarski nie uniknął też zainteresowania fanów swoim życiem prywatnym. W tym całkiem sporo się działo. Ma na swoim koncie bardzo głośny rozwód z Justyną Żyłą.

Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci, ale ich związek się rozpadł. Teraz sportowiec układa sobie życie u boku ślicznej i młodziutkiej początkującej aktorki, które widzowie znają z seriali paradokumentalnych. Teraz jego ukochana pokazała się w bikini.

Partnerka Piotra Żyły w bikini. Pokazała zdjęcia z plaży

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na samym początki nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Nie dodawali wspólnych zdjęć i stronili od pokazywania się publicznie. Z czasem przestali ukrywać łączące ich uczucie, a w social mediach zaczęły pojawiać się wspólne fotografie. Tym razem Marcelina postanowiła nieco rozgrzać swoich obserwatorów i wrzuciła zdjęcie z plaży w Kołobrzegu.

Niestety na zdjęciu z urlopu brakuje Piotra, który być może wykonał tę fotografię. Nie można jednak nie dostrzec, że jego partnerka może się pochwalić pięknymi kształtami i płaskim brzuchem. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marcelina Ziętek wspiera Piotra Żyłę

Marcelina cały czas jest silnym wsparciem dla Piotra Żyły. Kariera skoczka nie należy do łatwych i jest stresująca, ale z takim zapleczem sportowiec co jakiś czas się odpala i zachwyca wynikami. Sukces ukochanego na ostatnich Mistrzostwach Świata w Planicy gdzie zdobył złoto, bardzo ją wzruszył.

Ale jestem dumna Kochanie – napisała na Instagramie Marcelina Ziętek, dziewczyna dwukrotnego już mistrza świata w skokach Piotra Żyły.
  • Marcelina Ziętek pochwaliła się tarasem nowego domu
  • Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym
  • Marcelina Ziętek pokazała dom
  • Marcelina Ziętek w bikini
  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym
  • Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym
  • Marcelina Ziętek w bikini
[1/9] Marcelina Ziętek pochwaliła się tarasem nowego domu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także