ExclusiveMałgorzata Potocka o powrocie serialu "Matki, żony i kochanki". Dla fanów ta informacja, to prawdziwa gratka: "Są scenariusze" [WIDEO]

Małgorzata Potocka o powrocie serialu "Matki, żony i kochanki". Dla fanów ta informacja, to prawdziwa gratka: "Są scenariusze" [WIDEO]

Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
23.03.2023 09:00

Małgorzata Potocka to gwiazda, która od lat robi karierę w show-biznesie. Swoją drogę przed kamerami zaczynała kilka dekad temu, a na brak pracy nigdy nie mogła narzekać. Obecnie ma już ugruntowaną pozycję w branży. Największą sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki popularnym serialom.

Grała między innymi w Plebanii, obecnie możemy ją oglądać w Barwach szczęścia, ale wielką sławę przyniosła jej emitowana lata temu produkcja Matki, żony i kochanki. Wcielała się w niej w postać Wandy Otrębowskiej.

Serial opowiadający o losach czterech szkolnych przyjaciółek, które spotykają się po wielu latach był wielkim hitem Telewizji Polskiej. Historie bohaterek tej produkcji widzowie śledzili z zapartym tchem. Czy jest szansa na to, żeby Matki, żony i kochanki wróciły na antenę?

Małgorzata Potocka o powrocie serialu Matki, żony i kochanki

Małgorzata Potocka pojawiła się na gali WP- Top Seriale i w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o powrocie serialu Matki, żony i kochanki. Jak wspomina czas, kiedy w nim grała?

Jak się zaczyna grać w serialu, to człowiek nigdy nie myśli, co będzie dalej, w jaki sposób będzie oglądany. Nie myśleliśmy wtedy, że stanie się tak kultowym serialem. Był tak znakomici zrobiony, grali w nim fantastyczni aktorzy, ja cały czas mam nadzieję, że to jest tak wypromowana marka, tak ugruntowany poziom serialu, że on będzie miał kolejne wcielenie, tym bardziej że do niego wrócą, tym bardziej że są scenariusze. One czekają już tyle lat na kontynuacje, trzeba by je odrobinę odświeżyć i można wrócić do tematu. My wszystkie prawie jesteśmy, nie ma tylko jednej z nas, ale życie się tak toczy. Znowu pojawiłybyśmy się my ze swoimi problemami. Wielu ludzi ciągle wspomina ten serial. Ja się ciągle spotykam z ludźmi, którzy mnie spotykają zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy to oglądali, więc się bardzo cieszę.

Co stoi na przeszkodzie?

Produkcja serialu to nie tylko chęci. To nie tylko to, że my aktorzy byśmy chcieli. To jest taka sytuacja, że producent musi się zdecydować na to, musi walczyć o to, aby telewizja to przyjęła. Być może są ludzie, którzy tego nie chcą, lub którzy się od tego odwracają. To jest duża machina różnego rodzaju decyzji - także finansowych.

Byliście fanami tego serialu?

Matki, żony i kochanki
Matki, żony i kochanki
Małgorzata Potocka  - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
Małgorzata Potocka - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także