NewsyCo zaszło na planie "BrzydUli"? Maja Hirsch zdradziła, czy sama odeszła z produkcji. Julia Kamińska mówiła coś innego

Co zaszło na planie "BrzydUli"? Maja Hirsch zdradziła, czy sama odeszła z produkcji. Julia Kamińska mówiła coś innego

Maja Hirsch i Julia Kamińska
Maja Hirsch i Julia Kamińska
Elwira Szczepańska

07.02.2022 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Hirsch znalazła się w obsadzie reaktywowanej po latach Brzyduli. Wcielała się tam w postać Pauliny Febo. Z czasem wątek bohaterki zaczął być wyciszany, a w mediach pojawiały się plotki, że całkiem zniknie z serialu. Potwierdziła to Julia Kamińska, która zasugerowała w rozmowie z Jastrząb Post, że Hirsch ma inne wyzwania zawodowe.

Maja nie pracuje z nami teraz. Miała inne wyzwania i nie ukrywam, że brakuje jej na planie.

Kamińska nie wyklucza jednak dalszej współpracy. Ma nadzieję, że będzie im dane jeszcze kiedyś razem zagrać:

Liczę na to, że się z nią spotkam, jeżeli nie na tym, to na jakimś innym planie, bo jestem ogromną fanką jej talentu.

Maja Hirsch ostatnio wzięła udział w programie Przez Atlantyk, o którym więcej przeczytacie tutaj. Okazuje się jednak, że nieco inaczej sprawa wygląda z perspektywy samej zainteresowanej. Co o odejściu z Brzyduli powiedziała odtwórczyni roli Febo?

Co na temat odejścia z BrzydUli powiedziała Maja Hirsch?

Fani BrzydUli zastanawiali się, co stanie się z Pauliną Febo i o odpowiedź dobijali się do źródła. We wrześniu 2021 roku Hirsch zamieściła Instastory relację, w której wyjawiła, że sama nie wie, co się stanie z jej postacią i czy zostanie uśmiercona.

Ponieważ otrzymuję mnóstwo pytań na temat tego, czy pojawi się ponownie postać Pauliny Febo w dalszych odcinkach serialu "BrzydUla" - odpowiadam. Ostatnia rozmowa z moim agentem na temat dalszego mojego udziału odbyła się dwa miesiące temu... Od tamtej pory nikt się do niego nie odezwał. (...) Czekam więc cierpliwie na decyzję, czy postać zostanie uśmiercona czy rozmowy będą wznowione - informowała wówczas.

Gdy już jest pewne, że Hirsch nie wróci do Brzyduli, jeden z fanów spytał aktorkę na Instagramie, czy prawdą są pogłoski, że Paulina zniknęła z produkcji na jej prośbę.

Nie - odpowiedziała krótko i wymownie Maja.

Odpowiedź ta może jedynie podsycić spekulacje, że coś zadziało się na planie produkcji. Maja Hirsch nie straci jednak wiele, bo twórcy BrzydUli zapowiedzieli, że sezon, który powrócił w połowie stycznia 2022 roku, będzie ostatnim. Wirtualnemedia.pl informują, że serial jesienią 2021 roku stracił połowę widowni w porównaniu wcześniejszych. Jesteście fanami BrzydUli?

Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli
Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także