Magdalena Stużyńska zrzuciła 10 kilogramów. Sukces dzięki konkretnej diecie
Magdalena Stużyńska schudła ok. 10 kg po zmianach w diecie i stylu życia. Aktorka wprowadziła proste, ale konsekwentne zasady: regularne jedzenie co 3-4 godziny, rezygnację z podjadania i kolację na trzy godziny przed snem.
Magdalena Stużyńska, znana m.in. z roli Marcysi w "Złotopolskich" i z serialu "Przyjaciółki", przez dłuższy czas mówiła o zmaganiach z dodatkowymi kilogramami. Przełom przyniosło dopiero uporządkowanie codziennych nawyków, które przełożyło się nie tylko na wagę, ale też na samopoczucie.
Natalia Siwiec o diecie po 40-tce. Czego nie je?
Magdalena Stużyńska i jej dieta
Aktorka postawiła na rozwiązania, które miały rozwiązać problem napadów głodu i nieregularnego jedzenia. W praktyce były to konkretne reguły:
- picie szklanki wody z cytryną, gdy pojawiała się ochota na jedzenie,
- spożywanie posiłków regularnie co 3-4 godziny,
- unikanie podjadania między posiłkami,
- jedzenie kolacji na trzy godziny przed snem.
To właśnie konsekwencja była jednym z kluczowych elementów metamorfozy. Co więcej, Stużyńska zaznaczała, że zwraca uwagę na jakość i wybiera lżejsze warianty produktów. Jej dieta opiera się na chudym mięsie, warzywach i owocach.
Magdalena Stużyńska ma insulinoodporność
Aktorka otwarcie mówi o insulinooporności. Wiąże się ona ze zmniejszoną wrażliwością tkanek na insulinę, a w konsekwencji m.in. z nadmiernym apetytem i tyciem. To ma też tłumaczyć, dlaczego Stużyńska wspominała o problemie napadów głodu.
Jestem na diecie zbilansowanej. To jest coś, z czym prawdopodobnie muszę żyć do końca życia. Nie mogę jeść, mogę się tylko odżywiać. Dopóki się tylko odżywiam, jest dobrze, ale kiedy sobie pozwalam na przyjemność jedzenia, jest trochę gorzej - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.