NewsyMa już dość? Justyna Gradek MARUDZI na rozmiar swojego biustu. "Kręgosłup daje się we znaki"

Ma już dość? Justyna Gradek MARUDZI na rozmiar swojego biustu. "Kręgosłup daje się we znaki"

Justyna Gradek narzeka na biust (fot. AKPA, Instagram)
Justyna Gradek narzeka na biust (fot. AKPA, Instagram)
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

16.06.2024 20:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Gradek wielokrotnie eksponowała swój biust w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będzie on mniejszy niż dotychczas. Modelka skarży się bowiem na jego rozmiar i powracające bóle kręgosłupa.

Popularna w mediach społecznościowych Justyna Gradek przy okazji niemal każdego swojego posta prezentuje swoje wdzięki. Znana z wystawnego życia modelka przyznała się do licznych operacji plastycznych, dzięki którym teraz może eksponować m.in. duży biust. Wygląda jednak na to, że staje się on dla niej coraz cięższym brzemieniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna Gradek narzeka na swój biust

Podczas sesji Q&A influencerka dostała pytanie od jednego z użytkowników dotyczące rozmiaru jej piersi. "Czy przez duży biust masz jakieś problemy? Tzn. z innymi ludźmi lub zdrowiem", czytamy. Gradek udzieliła dość rozbudowanej wypowiedzi, skarżąc się na problemy z kręgosłupem. To właśnie one miały skłonić ją do decyzji o kolejnej ingerencji chirurgicznej.

Nie mam problemów z ludźmi. Myślę, że ten biust przyciąga uwagę. Ogólnie bardzo lubię swój biust, jest dobrze zrobiony. Tylko mam wrażenie, że z biegiem czasu zrobił się większy niż był. Może to przez hormony, które zaczęłam brać. A jeśli chodzi o zdrowie, to właśnie dlatego chcę je zmniejszyć, bo kręgosłup daje się we znaki - napisała.

Ile Justyna Gradek wydała na operacje plastyczne?

Modelka jest wyjątkowo wylewna nie tylko jeśli chodzi o to, co sobie poprawiała, ale także ile pieniędzy musiała wyłożyć na operacje. Według informacji, które zebrał Pomponik, wydała na rozmaite korekty aż 64 tys. zł. Czyżby powoli zaczynała tego żałować?

Justyna Gradek skarży się na bolący kręgosłup (Instagram)
Justyna Gradek skarży się na bolący kręgosłup (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także