WideoIle trzeba zarabiać, żeby godnie żyć? Justyna Gradek podała astronomiczną sumę: "To jest minimum"

Ile trzeba zarabiać, żeby godnie żyć? Justyna Gradek podała astronomiczną sumę: "To jest minimum"

24.05.2024 11:59, aktual.: 24.05.2024 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Gradek lubi wystawne życie. Zapytaliśmy, ile pieniędzy miesięcznie potrzebuje, żeby żyć godnie. Co odpowiedziała?

Justyna Gradek pojawiła się na imprezie zorganizowanej z okazji 18. urodzin Pudelka. Modelka jest znana z tego, że lubi otaczać się drogimi przedmiotami i wieść życie na wysokim poziomie.

Ile Justyna Gradek potrzebuje pieniędzy, by godnie żyć?

W przeszłości Justyna była związana z niemieckim projektantem, Philippem Pleinem. Ich uczucie nie przetrwało. Jak się później okazało, Plein wielokrotnie ją zdradzał. Justyna wyznała, że jej były chłopak chciał uchodzić za osobę rodzinną, jednak "kłóci się to z jego naturą". Później spotykała się z rumuńskim milionerem Alexem Bodim, jednak i ta relacja się zakończyła. Sama celebrytka, w rozmowie z Jastrząb Post, wyjawiła zresztą, że nie mogłaby być z mężczyzną, który ma mniej pieniędzy od niej.

Nasza reporterka Karolina Motylewska zapytała ją teraz o to, ile potrzebuje miesięcznie, żeby wieść godne życie.

Teraz, w tych czasach i na takie warunki, jakie mam, to myślę, że jest to minimum 20 tysięcy. Opłaty poszły w górę. Zależy też, jak kto żyje, ale taki mój standard to jest 20 tysięcy.

Justyna Gradek i jej wystawne życie

Modelka kocha dzielić się z fanami swoją codziennością. W jej mediach społecznościowych aż błyszczy od diamentów, przepięknych kreacji i luksusowych miejsc. Gradek prowadzi gabinet medycyny estetycznej, a dodatkowo zajęła się dystrybuowaniem e-papierosów. Jak widać, biznes się kręci.

Justyna Gradek
Justyna Gradek
Justyna Gradek
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także