NewsyPartnerka Marcina Hakiela jest w ciąży! Aż trudno uwierzyć, czym się zajmowała

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży! Aż trudno uwierzyć, czym się zajmowała

Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci
Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci
Źródło zdjęć: © AKPA

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. Jego ukochana Dominika jest w ciąży. Będzie to trzecie dziecko tancerza. Czym zajmuje się Dominika Serowska? Jak się okazuje, imała się wielu zajęć.

Na czwartkowej imprezie Pudelka pojawił się Marcin Hakiel u boku Dominiki. Para, jak zwykle, z uśmiechem brylowała na ściance. Serowska miała na sobie czarny, obcisły kombinezon, który uwydatniał jej ciążowy brzuch. Para potwierdziła, że oczekuje potomka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży 

Marcin Hakiel był mężem Katarzyny Cichopek przez 17 lat. Poznał ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Mają dwoje dzieci. W 2022 roku wydali oświadczenie, w którym przekazali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Marcin związał się później z niejaką Dominiką, ale ich uczucie nie przetrwało. Chwilę później pojawiła się w jego życiu imienniczka poprzedniczki - Dominika Serowska. Kobieta ma 31 lat i jest młodsza od tancerza o 9 lat. W przeszłości Dominika odniosła się do różnicy wieku między nią, a jej ukochanym.

Szczerze mówiąc, nie mam zdania na temat różnic wieku. Dla mnie to tylko liczba. Na co dzień o tym nie myślę, chociaż liczę, że w następnym życiu poznamy się szybciej - pisała na Instagramie.

Teraz para spodziewa się dziecka. Wieści te potwierdziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Czym zajmuje się Dominika Serowska?

Para poznała się na straganie, kiedy tancerz kupował od niej czereśnie. W zorganizowanym Q&A ktoś ją spytał, czym się zajmuje i jakie studia ukończyła.

Studia to nie zawód. Pracowałam w motoryzacji, turystyce, mediach, marketingu, gastronomii. I Polsce, i za granicą. Zawodu nie nauczą cię na studiach, a to jakie ukończyłam, zostawię dla siebie - odpowiedziała, dając do zrozumienia że imała się naprawdę wielu zajęć.

Dominika przekonuje swoich followersów, że w wieku licealnym trudno jest decydować o swojej przyszłości, oraz że należy spróbować wielu rzeczy, żeby móc ocenić, w czym czujemy się dobrze.

  • Dominika Serowska i Marcin Hakiel
  • Dominika Serowska i Marcin Hakiel
  • Dominika Serowska i Marcin Hakiel
[1/3] Dominika Serowska i Marcin HakielŹródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także