Jastrząb SerialeTragiczna śmierć w "M jak miłość"! Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu?

Tragiczna śmierć w "M jak miłość"! Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu?

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość
Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość
Magda Guss-Gasińska
03.05.2016 13:43, aktualizacja: 01.06.2016 08:49

Wiosną w "M jak miłość" Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu dowie się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Chodakowski powie partnerce, że  Helenka (Krystian Drescher) jest jego córką, a Tarnowska tego nie zniesie. -Tak długo mnie okłamywałeś! - Kobieta zerwie się z ławki w parku i wpadnie prosto pod koła rozpędzonego samochodu.

Joasia nie spodziewa się, że jej szczęście będzie trwało tak krótko, że jej plany w jednej chwili runą jak domek z kart. Czy Asi i Tomkowi przyjdzie za to zapłacić najwyższą cenę? Jedno jest pewne - już nic nigdy nie będzie takie samo - powiedział Tomek Chodakowski w kulisach serialu "M jak miłość".

Ukochana Tomka przeżyje wypadek, ale w krytycznym stanie trafi do szpitala. Tomek i ojciec Asi będą czuwali w szpitalu, ale możliwe, że wydarzy się najgorsze. Producenci "M jak miłość" już kilka razy zaskoczyli widzów nagłą śmiercią ich ulubieńców. Tak umarła na przykład Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) - jej odejścia zupełnie nikt się nie spodziewał!

Czy tak będzie też w tym wypadku? Czy urocza blondynka, która skradła serce Chodakowskiego i jego dzieci umrze? Dowiemy się wiosną w nowych odcinkach serialu "M jak miłość". Jej obrażenia będą jednak na tyle poważne, że trzeba liczyć na cud!

Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan w M jak miłość
Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan w M jak miłość
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także