NewsyLukas Podolski dołącza do ekipy nowego sezonu "Mam Talent". Zastąpi bardzo znane nazwisko

Lukas Podolski dołącza do ekipy nowego sezonu "Mam Talent". Zastąpi bardzo znane nazwisko

Lukas Podolski
Lukas Podolski
Zuza Maciejewska
02.07.2021 14:20, aktualizacja: 02.07.2021 14:51

Mam Talent to program, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W naszym kraju zadebiutował w 2008 roku i od tego momentu jest chętnie wybierany przez widzów. Jesienią zostanie wyemitowania trzynasta edycja. Zmieni się m.in. skład jury. Zamiast Agustina Egurroli, który przeszedł do TVP, występy uczestników będzie oceniać Jan Kliment. Pierwszy z panów nie ukrywa, że nie mógł wymarzyć sobie lepszego następcy. Bardzo mocno trzyma za niego kciuki, o czym przekonywał w rozmowie z Jastrząb Post:

Uwielbiam Janka Klimenta jest mega dobrym człowiekiem i będzie świetnym jurorem. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego jurora na moje miejsce. Trzymam za niego kciuki z całych sił i jestem przekonany, że to będzie świetna edycja.

Lukas Podolski w Mam Talent. Kogo zastąpi?

Nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech program cieszy się sporą popularnością. W składzie tamtejszego jury także szykują się zmiany. Zamiast Dietera Bohlena, wokalisty popularnego zespołu Modern Talking, zasiądzie Lukas Podolski. Sportowiec przekazał te szczęśliwe wieści na Instagramie.

Piłkarz poinformował, że chętnie oglądał z rodziną tego typu programy. Bardzo cieszy się, że będzie mógł sprawdzić się w nowej roli:

Kiedyś oglądałem takie programy razem z całą rodziną, a teraz będę mógł zasiąść w jury. Jestem osobą, która lubi przebywać z dziećmi, więc pewnie będą miały u mnie taryfę ulgową. Sam mam dwie pociechy i zawsze poprawiają mi humor.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach już odliczają dni do premiery:

  • To się nazywa dobra wiadomość. Cieszę się z tej zmiany, brawo.
  • Zdecydowanie będę to oglądać. Świetna sprawa.
  • Trzymam mocno kciuki, żebyś był zadowolony z nowej pracy. Bardzo się z tego cieszę.

Kim jest Lukas Podolski?

Lukas Podolski to niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia. Aktualnie jest napastnikiem w tureckim klubie Antalyaspor. Od 2004 do 2017 roku grał w reprezentacji Niemiec. Wraz z kadrą brał udział w turniejach finałowych Euro 2004 i Euro 2008 oraz w Pucharze Konfederacji w 2005.

Jako członek niemieckiej kadry na Mundialu 2006, zdobył bramkę w meczu z Ekwadorem oraz dwie bramki w meczu ze Szwecją w 1/8 finałów. Wybrano go najlepszym piłkarzem młodego pokolenia na tym turnieju. Lukas od 2011 roku jest mężem Moniki Puchalski. Wspólnie wychowują syna Louisa, który urodził się w 2008 roku oraz córkę, Mayę, która niedawno skończyła 5 lat.

Lukas Podolski w Mam Talent
Lukas Podolski w Mam Talent
Lukas Podolski w Mam Talent
Lukas Podolski w Mam Talent
Obraz
Lukas Podolski w Mam Talent
Lukas Podolski w Mam Talent
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także