Agustin Egurrola komentuje zmiany w obsadzie „Mam talent”. Bardzo szczerze ocenił wybór Jana Klimenta na jurora

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Jan Kliment został jurorem w Mam talent. Agustin Egurrola skomentował wybór swojego następcy w show, w którym bawił widzów od lat. Czy jego zdaniem czeski tancerz sprawdzi się w nowej roli? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

W obsadzie Mam talent zaszły spore zmiany. Po tym, jak Agustin Egurrola opuścił szeregi TVN-u i przeszedł do TVP, zdecydowano, że jego miejsce w jury talent show zajmie Jan Kliment. Dotychczas czeski tancerz dał się poznać widzom Polsatu, których bawił i często wzruszał do łez, wspierając swoje taneczne partnerki w Tańcu z gwiazdami. W trakcie widowiska zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. Aż trzykrotnie sięgnął po Kryształową Kulę.

Agustin Egurrola o Janie Klimencie w roli jurora Mam talent

Przejście Klimenta od TVN odbiło się szerokim echem w mediach. Chyba mało kto spodziewał się, że to właśnie on dołączy do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Jak na wiadomość o udziale Jana w Mam talent zareagował Egurrola?

Agustin w rozmowie z Jastrząb Post ocenił swojego następcę. Wyznał, że prywatnie od dawna zna się z Janem i jest przekonany, że świetnie sprawdzi się w powierzonej mu roli.

Uwielbiam Janka Klimenta jest mega dobrym człowiekiem i będzie świetnym jurorem. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego jurora na moje miejsce. Trzymam za niego kciuki z całych sił i jestem przekonany, że to będzie świetna edycja.

Agustin był bardzo szczęśliwy, gdy dotarła do niego informacja o zatrudnieniu Jana:

Janek jest moim przyjacielem od wielu lat. W momencie jak się o tym dowiedziałem, naprawdę byłem szczęśliwy. I to fajnie, że on będzie właśnie tym jurorem.

Czekamy na premierowe odcinki.


Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Jan Kliment w Mam talent

Jan Kliment w Mam talent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×