Ludzie oburzeni strojem Marianny Schreiber. Tym razem przesadziła? "Strasznie wulgarnie"

Ludzie oburzeni strojem Marianny Schreiber. Tym razem przesadziła? "Strasznie wulgarnie"

Marianna Schreiber w ekstrawaganckiej sukience podczas wywiadu
Marianna Schreiber w ekstrawaganckiej sukience podczas wywiadu
Źródło zdjęć: © AKPA
03.04.2024 14:54

Marianna Schreiber po raz kolejny zaskakuje. Ostatnio wybrała się na rozmowę do radia, jednak to nie to, co powiedziała, wywołało największe poruszenie. Uwagę internautów zwrócił jej strój, bowiem celebrytka pochwaliła się swoją wizytą w social mediach.

W ostatnich miesiącach Marianna Schreiber nie ma najlepszego okresu. Nie tak dawno Polska żyła jej separacją z mężem, o której dowiedziała się ona z mediów. Po całej sytuacji związanej z rozstaniem z politykiem PiS-u postanowiła wyjechać na wakacje, gdzie również "podpadła internautom" dodając mnóstwo odważnych zdjęć z córką. Teraz po raz kolejny przykuła uwagę mediów oraz internautów, a wszystko za sprawą swojej stylizacji podczas rozmowy w Radio ZET.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marianna Schreiber w radiu. Mówiła o szczerości

Kilka tygodni temu Marianna Schreiber była gościnią u Kuby Wojewódzkiego, gdzie opowiedziała o sobie i trudach codzienności. Teraz otrzymała zaproszenie do Radia ZET, gdzie tematem była szczerość i wizerunek osób znanych w przestrzeni publicznej. I choć rozmowa ze Schreiber była interesująca, bowiem dotknęła kilku ważnych aspektów dotyczących między innymi autokreacji w mediach, to ostatecznie uwagę przykuł ubiór celebrytki. Oczywiście, rozmowa miała miejsce w radiu, jednak gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciem w social mediach, a tam internauci nie pozostawili na Mariannie suchej nitki.

Internauci ostro o stylizacji Marianny Schreiber. Fala komentarzy

Od rozstania z Łukaszem Schreiberem, Marianna zmieniła nieco swój wizerunek. Teraz stawia na odważne kreacje - sukienki z dużym dekoltem i odsłaniające nogi. Celebrytka widocznie odżyła i teraz robi to, co chce, nie zważając na opinie innych. Podobnie "wystroiła się" na rozmowę w radiu, jednak jej kreacja została mocno skrytykowana przez internautów. Według nich Schreiber ubiera się ostatnio zbyt wulgarnie, a także powinna zmienić stylistkę, bowiem nic do siebie nie pasuje.

"Mańka przy takiej sukience z wiązaniem na szyi zdejmij tę obrożę. Matko kochana kto Ciebie stylizuje?", "Źle Pani wygląda.", "Strasznie wulgarnie Pani wygląda.", "Ta kiecka ci zaraz pęknie dziewczyno, dżisas jak ty się ubierasz", "Poczytaj dziewczyno trochę na temat tego jak łączyć garderobę... Tu jest wszystko źle" - pisali niezadowoleni fani.
Marianna Schreiber zszokowała fanów swoją stylizacją
Marianna Schreiber zszokowała fanów swoją stylizacją© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także