ExclusiveLudzie błagają Krzysztofa Rutkowskiego o pieniądze. Złożył ważną deklarację

Ludzie błagają Krzysztofa Rutkowskiego o pieniądze. Złożył ważną deklarację

Ludzie proszą Krzysztofa Rutkowskiego o pieniądze
Ludzie proszą Krzysztofa Rutkowskiego o pieniądze
Źródło zdjęć: © AKPA

22.05.2024 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że dorobił się sporego majątku. To sprawia, że otrzymuje prośby o pomoc finansową lub pożyczki. Czy czasem ulega?

Krzysztof Rutkowski przez lata pracy dorobił się sporego majątku. Były detektyw nie ukrywa, że luksus, w którym żyje, bardzo mu się podoba. Z dumą nosi ubrania największych światowych marek, a także okazałą biżuterię, czy jeździ drogimi autami, a także organizuje ociekające luksusem imprezy. Ośmiela to tych, którym nie powiodło się najlepiej w życiu, by prosić go o darowizny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski otrzymuje prośby o pieniądze

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała Krzysztofa Rutkowskiego o kwestie finansowe. Celebryta wyznał, że fakt, że dorobił się sporego majątku, ośmiela niektórych, by oczekiwać, że podzieli się z nimi owocami swojej pracy.

Sytuacja, w której się znajduję, a ludzie to widzą, jest motywem do różnych telefonów i propozycji darowizn dla ludzi, których ja nie znam.

Jakie prośby otrzymuje Rutkowski?

Dzwoni do mnie kobieta i mówi: panie Krzysztofie, pana syn dostał dwa samochody na komunię. W związku z tym, że mój syn nie ma czym dojeżdżać do pracy, bardzo proszę, żeby pan podarował jeden samochód mojemu synowi.

Krzysztof Rutkowski: "Ja nie jestem bankiem spółdzielczym"

Oddzielną kategorię stanowią osoby, które proszą Rutkowskiego o pożyczki.

Ja nie jestem bankiem spółdzielczym, żeby udzielać pożyczek obcym mi ludziom - zirytował się Krzysztof Rutkowski.

Celebryta jest przekonany, że nie tylko on jest w tej sytuacji.

Takie sytuacje są nagminne, ale pewnie nie tylko do mnie ludzie dzwonią. Do wielu osób, które są znane w naszym kraju, do wielu celebrytów, do wielu tych, którzy prezentują się tak, że mogą mieć pieniądze, takie telefony są wykonywane.

Jeśli ktoś liczy na łatwe pieniądze lub pożyczki, jedno jest pewne - nie powinien zwracać się do Krzysztofa Rutkowskiego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także