Kto zaprojektował suknię ślubną Mariny? Wiemy, ile kosztowała wyjątkowa kreacja wokalistki

marina w sukni slubnej mira zwillinger

Kto zaprojektował suknię ślubną Mariny Łuczenko?

To niewątpliwie jeden ze ślubów tego roku. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny powiedzieli sobie „tak”, a słowa ich przysięgi małżeńskiej padły w Grecji. Termin i wszelkie szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia zarówno pan młody, jak i panna młoda do końca utrzymali w tajemnicy.

Świeżo poślubieni małżonkowie pochwalili się zdjęciami z bajkowej uroczystości na Instagramie. Dzięki temu w całej okazałości można zobaczyć kreacje ślubne, w których wystąpili. Wojtek postawił na garnitur do Toma Forda, z kolei Marina wybrała suknię z kolekcji „Stardust” wiosna-lato 2016 marki Mira Zwillinger. To model „Fiona” z gorsetem zdobionym kwiatowymi aplikacjami i tiulową spódnicą.

Zobacz więcej: Zdjęcia ze ślubu Wojtka Szczęsnego i Mariny

Suknie ślubne Mira Zwillinger

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają pozostałe modele sukni ślubnych Mira Zwillinger z kolekcji na 2016 rok, a także na kolejny 2017, zajrzyjcie do naszej galerii.

Zdobędą one serce zwłaszcza tych dziewczyn, którym w modzie ślubnej podoba się delikatność, romantyczne klimaty, zwiewne tiule i misterne zdobienia, bez przesadnego błysku. Niestety, sukienki te nie należą do najtańszych: kosztują od 8 tys. do 12 tys. dolarów (czyli ok. 30-50 tys. złotych).

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała modelka w pokazie kolekcji Mira Zwillinger w tej samej sukni, w której na swoim ślubie błyszczała Marina. Kreacja świetnie współgrała z urodą wokalistki – wyglądała w niej jak księżniczka. Znacznie lepiej niż modelka.

Po lewej: modelka w sukni

Po lewej: modelka w sukni „Fiona” w pokazie kolekcji „Stardust” SS 2016 marki Mira Zwillinger (fot. www.mirazwillinger.com, Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×