ExclusiveLeszek Stanek o późnych studiach. Czy Julia Wieniawa robi dobrze, odkładając edukację na dalszy plan? [WIDEO]

Leszek Stanek o późnych studiach. Czy Julia Wieniawa robi dobrze, odkładając edukację na dalszy plan? [WIDEO]

Leszek Stanek, Julia Wieniawa
Leszek Stanek, Julia Wieniawa
12.12.2019 09:50, aktualizacja: 12.12.2019 14:01

Na edukację nigdy nie jest za późno, a Leszek Stanek jest tego najlepszym dowodem. Aktor w rozmowie z naszą reporterką zdradził, dlaczego zdecydował się pójść na studia w wieku 38 lat. Opowiedział również, czy zdarza się mu wykorzystywać swoją popularność i urok osobisty podczas egzaminów.

Wykorzystuję urok osobisty. Mam bardzo fajną grupę, ponieważ ja częściowo studiuję zaocznie, częściowo dziennie. Jestem czasowo jestem zajęty, więc mam ten grafik rozpisany na 3 lata, zamiast na półtora roku. Natomiast zależy mi na tym, aby się edukować. Nigdy nie jest za późno na edukację. Ja podjąłem tą decyzję w tym roku aby poszerzyć swoją wiedzę. Jest to kierunek, który jest mi bliski, bo wcześniej studiowałem psychologię społeczną. Interesuję się psychologią, studia nie sprawiają mi kłopotu, a przyjemność. Poznaje tam mnóstwo ludzi, którzy dają mi energię i inspirację.

Jedną z gwiazd młodego pokolenia, która na razie odłożyła studia na bok, jest Julia Wieniawa. Czy zdaniem Leszka to dobra decyzja?

Julia jest artystką, która robi spektakularną karierę w chwili obecnej, więc myślę, że to jest taki moment, który warto wykorzystać. Ja mam 38 lat i wróciłem na studia, więc nikt nie powiedział, że Julia skreśla swoją edukację. Myślę, że show-biznes, scena i film, w którym ona teraz się znajduje, to też jest szkoła. Szkoła życia.

Zgadzacie się z nim?

Julia Wieniawa w czarnej stylizacji
Julia Wieniawa w czarnej stylizacji
Leszek Stanek – otwarcie Caffe Torino z Martini
Leszek Stanek – otwarcie Caffe Torino z Martini
Leszek Stanek – Fryderyki 2019
Leszek Stanek – Fryderyki 2019
Julia Wieniawa - premiera Jak poślubić milionera
Julia Wieniawa - premiera Jak poślubić milionera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także