Krzysztof Gojdź w Dzień Dobry TVN komentuje rewelacje tabloidu na temat Małgorzaty Kożuchowskiej [WIDEO]
Krzysztof Gojdź w Dzień Dobry TVN komentuje rewelacje tabloidu na temat Małgorzaty Kożuchowskiej [WIDEO]
Kilka dni temu jeden z tabloidów napisał, że Krzysztof Gojdź poprawiał twarz Małgorzacie Kożuchowskiej. Zasugerował, że aktorka korzysta z najcięższej medycyny estetycznej, czyli botoks i wypełniacze. Tym doniesieniem od razu sprzeciwił się lekarz i wydał oświadczenie, w którym zarzucił gazecie pisanie nieprawdy i wyciąganie zdań z kontekstu.
Ewelina Buchnajzer
Udostępnij
Nie jest tajemnica, że Małgorzata jest twarzą Holistic Clinic i otwarcie się do tego przyznaje, dlatego nie ma mowy o łamaniu tajemnicy lekarskiej przez dr Gojdzia. Zdecydowanie zaprzeczył wszelkim doniesieniom w złych słowach wyraził się o tabloidach.
Nie złamałem tajemnicy lekarskiej. Jeżeli mówimy o tabloidach, brukowcach. A czytaliście kilka miesięcy temu, że w Wiśle pływa wieloryb? To są bardzo często informacje wyssane z palca, które tabloidy wkładają w nasze usta. Uważam, że lekarz nie powinien zdradzać żadnych tajemnic lekarskich - powiedział w studiu Dzień Dobry TVN
Wyjaśnił, że aktorka korzysta z jego usług, ale są to nieinwazyjne zabiegi, nastawione na nawilżanie i odbudowę skóry twarzy, a nie zmienianie jej rysów. Przy okazji zdradził na co stawia gwiazda i co wybiera z całego szeregu dostępnych usług.
Małgorzata jest piękną kobietą, ma cudowne, naturalne rysy i ma to samo podejście do urody i piękna jak ja, czyli naturalność, a nie zmiana rysów twarzy, nie botoks czy nadmierna ilość wypełniaczy. Tylko wszystkie naturalne metody. Małgorzata nawilża skórę twarzy, dba o nią, bo dzień w dzień jest malowana na planie, a to wszystko wpływa na jakość skóry. Musimy tutaj zadziałać nawilżającymi zabiegami, ale na pewno nie żadnym botoksem czy też zmianami rysów twarzy - dodał
Na koniec wyraził zadowolenie z faktu, że gwiazdy coraz odważniej mówią o tym, że dbają o sobie, bo wiedzą, że profilaktyka jest bardzo ważna, dlatego trzeba reagować już wtedy, kiedy nie mamy jeszcze oznak starzenia.
Co poprawiła sobie Małgorzata Kożuchowska? Krzysztof Gojdź ostro komentuje okładkę Super Expressu
Krzysztof Gojdź - pokaz dla fundacji Omeny Mensah
Małgorzata Kożuchowska w serialu "Druga szansa" zagra agentkę gwiazd Monikę Borecką (fot. ONS)