NewsyAnna Popek znalazła miłość! Nowy partner zrobił jej pikantne zdjęcia, ale to nie koniec rewelacji! Para pokazała się na salonach!

Anna Popek znalazła miłość! Nowy partner zrobił jej pikantne zdjęcia, ale to nie koniec rewelacji! Para pokazała się na salonach!

Anna Popek
Anna Popek
Rafał Matuszczak

17.06.2019 08:59, aktual.: 17.06.2019 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Popek nie do końca miała szczęście w miłości. Choć wierzyła w taką do grobowej deski, w 2011 roku rozwiodła się z mężem. O kulisach trudnej relacji opowiedziała na łamach Dobrego Tygodnia:

To była trudna decyzja, bo jestem zwolenniczką małżeństw do końca życia - wspominała przed laty. Nic nie zastąpi obecności ojca w domu, podziału obowiązków, ról w rodzinie – wyznała.

Prezenterka przez długi czas swojego życia odrzucała od siebie myśl ponownego zauroczenia się:

Teraz mam taki etap w życiu, że wychowuję dzieci, mieszkamy sobie, żyję w celibacie, bardzo mi z tym dobrze.

Teraz jak się okazuje, gwiazda jest gotowa na nowy związek. Na jej drodze pojawił się ponoć przystojny fotograf o imieniu Tomek:

Poznali się na premierze filmowej. Mężczyzna był nią oczarowany. Zaprosił Annę na sesję, zrobił jej serię pięknych zdjęć i tak zaczęła się ich przyjaźń – informuje "Dobry Tydzień".

Ania bała się zaufać. Po jakimś jednak czasie Tomasz wzbudził jej zaufanie, stał się przyjacielem, a obecnie jest dla niej kimś więcej:

Tomek to człowiek bardzo dojrzały i odpowiedzialny. Wspiera ją i towarzyszy jej w dobrych i złych chwilach. Jeśli trzeba, jedzie z nią na drugi koniec Polski. Niedawno pojawili się razem na pogrzebie wychowawczyni Anny, pani Walerii, której stratę dziennikarka bardzo przeżyła. Zdarza się, że razem bywają na branżowych imprezach, ale unikają wspólnych zdjęć – zdradza "Dobremu tygodniowi" koleżanka gwiazdy TVP.

Myślicie, że to ten jedyny? Znając gwiazdę wiemy jedno, na pewno długo zastanawiała się, czy zaufać kolejnemu mężczyźnie. Z pewnością głos w tej sprawie zabrały jej dzieci, które Popek kocha nad życie. Tak, czy inaczej, życzymy dziennikarce wszystkiego co najlepsze. Zobaczcie, jak wygląda jej przystojny kochanek!

  • Partner Ani Popek
  • Nowy partner Anny Popek
  • Anna Popek z nowym partnerem na pokazie Zienia
  • Slider item
  • Slider item
  • Anna Popek, Dorota Naruszewicz -Fundacja Ronalda McDonalda,
  • Anna Popek pokazała córki
[1/7] Partner Ani Popek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także