NewsyKendall Jenner przeszła metamorfozę. Odważny kolor włosów całkiem ją odmienił. Tylko czy jest efekt WOW?

Kendall Jenner przeszła metamorfozę. Odważny kolor włosów całkiem ją odmienił. Tylko czy jest efekt WOW?

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Elwira Szczepańska
27.02.2022 22:40, aktualizacja: 28.02.2022 09:45

Przez ponad dekadę można było oglądać prywatne życie najsławniejszej rodziny w Ameryce. Dzięki Keeping Up With The Kardashians mogliśmy poznać życie rodu Kardashian - Jenner. Obserwowaliśmy dorastanie Kendall i Kylie, ślub Kim Kardashian, poród Khloe Kardashian i wiele innych szalonych historii.

Rodzina nigdy nie przegapiła okazji do podzielenia się nowinami w programie. Pewnym wyjątkiem jest Kendall Jenner i jej życie uczuciowe. To w zasadzie jedyna osoba w rodzinie, która długo słynęła ze swojego życia singielki. Ostatnio jednak jej serce jest zajęte. Mimo że nie ma w zwyczaju afiszować się ze swoimi partnerami na Instagramie, już wiadomo, że spotyka się z gwiazdą NBA Devinem Bookerem.

Kendall jest znacznie bardziej powściągliwa niż jej starsze siostry. Szczególnie jeśli chodzi o związki. Osobą, z którą najłatwiej jej rozmawiać jest Kylie Jenner.

Kylie jest naprawdę szczęśliwa, że ​​Kendall znalazła kogoś, z kim mogła spędzić czas. Wie, że Kenny trudno jest kogoś sobie znaleźć. Widzi, że Kendall naprawdę lubi Devina i cieszy się jego towarzystwem… Kylie i reszta rodziny wydają się lubić Devina - zdradził informator Hollywood Life.

Najmłodsza z klanu stale tez robi karierę w modelingu. Na niedawnym pokazie Prady zaskoczyła w nowej fryzurze.

Kendall Jenner ma rude włosy!

Kendall Jenner ma dopiero 26 lat, a już osiągnęła tyle, że jest to naprawdę godne szacunku. Na swoim koncie ma współpracę z największymi kreatorami trendów, kilka okładek Vogue'a. Podpisała także kontrakt z polską marką Reserved, dla której zrobiła niesamowicie zmysłową sesję. Nic dziwnego, że jej kariera w modelingu się rozwija, gdyż celebrytka może się pochwalić idealnym, szczupłym ciałem.

Supermodelka podczas czwartkowego pokazu Prady na Milan Fashion Week kroczyła dumnie po wybiegu do Stripped Depeche Mode, z zaczesanymi do góry rudymi pasmami.

Pracując, jako modelka, niejednokrotnie zaskakiwała metamorfozami, ale w rudych włosach jeszcze jej nie widzieliśmy. Fani Kendall nie szczędzą komplementów idolce. A wam jak się podoba - jest efekt WOW?

Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Kendall Jenner ma rude włosy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także