NewsyKarolina Szostak była molestowana w warzywniaku koło Polsatu! Podzieliła się przerażającą historią

Karolina Szostak była molestowana w warzywniaku koło Polsatu! Podzieliła się przerażającą historią

Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami
Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami
Zuza Maciejewska

30.07.2019 12:18, aktual.: 30.07.2019 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Szostak jest niezwykle piękną kobietą. W ostatnich latach gwiazda przeszła prawdziwą metamorfozę, stając się jedną z najseksowniejszych kobiet w show-biznesie. Zdarza się jednak, że przez urodę kobieta spotyka się z nieprzyzwoitymi komentarzami.

Z takim spotkała się ostatnio, kiedy wybrała się na okoliczny targ. W poniedziałek przed pracą chciała kupić czereśnie, co jak się okazało, nie było łatwym zadaniem. Dziennikarka chciała bowiem zapłacić kartą. Odpowiedź sprzedawcy tak ją zaskoczyła, że postanowiła na ten temat wypowiedzieć się na Instastory:

Zatrzymuję się w warzywniaku obok Polsatu, chciałam kupić czereśnie. Podchodzę i pytam: "Czy mogę zapłacić kartą?". Sprzedawca odpowiedział: "Nie może pani kartą, ale może pani w naturze". Co się w takim momencie mówi, co się odpowiada?

Cała sytuacja na tym się jednak nie zakończyła. Świadkiem całej sytuacji był starszy pan, który zamiast zareagować na niestosowne żarty pana sprzedającego, zaczął się śmiać pod nosem. Karolina nie mogła ścierpieć takiego zachowania i postanowiła stanowczo zaprotestować:

Zwróciłam mu uwagę, że to jest niestosowne, podobnie jak panu, który sprzedawał mi czereśnie. Powiedziałam, że to jest karalne, ale pan nie bardzo się tym przejął. Powiedział, że teraz za wszystko można iść do więzienia.

Zbulwersowana Szostak o całej sytuacji opowiedziała nie tylko w sieci, ale także w redakcji, wywołując żywiołową reakcję wśród swoich kolegów z pracy. Pan sprzedający czereśnie z pewnością całą tą sytuację zapamięta na długo i następnym razem powstrzyma się od niewłaściwych komentarzy.

  • Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes
  • Karolina Szostak wypina biust o poranku
  • Karolina Szostak na wakacjach
  • Karolina Szostak w Cannes
  • Karolina Szostak tańczy w deszczu
  • Karolina Szostak na pokazie MMC dla Top Model
  • Karolina Szostak w pomarańczowej sukni na Gałkowo Masters 2019
  • Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami
[1/8] Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także