NewsyAlutka z „Rodziny zastępczej” w jury show TVN-u! Tak zmieniła się od czasu serialu. Wygląda na 56 lat?

Alutka z „Rodziny zastępczej” w jury show TVN‑u! Tak zmieniła się od czasu serialu. Wygląda na 56 lat?

Joanna Trzepiecińska
Joanna Trzepiecińska
11.02.2022 16:40, aktualizacja: 11.02.2022 17:11

Na początku XXI wieku miliony osób oglądały Rodzinę zastępczą. W serialu wzięli udział już znani aktorzy, tacy jak Piotr FronczewskiGabriela Kownacka i Maryla Rodowicz. Format wypromował też nowe gwiazdy, w tym Aleksandrę SzwedMonikę MrozowskąTomasza Dedka, Misheel JargalsaikhanWiktorię Gąsiewską Adama Zdrójkowskiego.

Niewątpliwie udział w serialu pomógł też Joannie Trzepiecińskiej. Odtwórczyni roli roztrzepanej Alutki miała już spore dokonania, ale Polacy zdążyli o niej zapomnieć. Asia zagrała przecież we wczesnych latach kariery w znanych i docenianych produkcjach, takich jak: Dotknięci, Stan strachu, Sztuka kochania, Kanalia, Nad rzeką, której nie ma.

Udział w tasiemcu pozwolił jej reaktywować karierę. Serialowa Alutka zdobyła powszechną rozpoznawalność i rozpoczęła równolegle karierę muzyczną. W 2007 roku nagrała album wespół z Grzegorzem MarkowskimJanuszem SzromemWłodzimierzem Nahornym Agnieszką Wilczyńską. Jeszcze w tym roku brylowała w Jak oni śpiewają. Aktorka w ostatnich latach koncertowała z innymi artystami, występowała z własnymi recitalami oraz jako gość wyjątkowy jazzowego projektu Starsi Panowie Trzej.

Teraz Trzepiecińska znów o sobie przypomniała. Właśnie dostała nową pracę w TVN. Czym się tam będzie zajmowała? Jak zmieniła się od czasu serialu?

Joanna Trzepiecińska jurorką w programie TVN Mask Singer

Kuba Wojewódzki, nieformalny „król TVN-u”, został jednym z jurorów programu Mask Singer. Do tej pory nie znaliśmy pozostałych członków tego grona. Kuba jednak nie mógł się powstrzymać i pokazał ich na Instagramie. Okazało się, że są to Kacper RucińskiJulia Kamińska i właśnie nieco już zapomniana Trzepiecińska.

Czasy się zmieniają ale pan zawsze jest w komisjach...Po raz pierwszy biorę udział w programie który wygląda tak jakby w Polsce zalegalizowali marihuanę – skomentował wspólne zdjęcie Wojewódzki.

Na zdjęciu widać, że czas oszczędza aktorkę. 56-latka mocno zmieniła się od czasu gry w serialu, ale nadal wygląda świetnie, a jej znakiem rozpoznawczym są długie, blond włosy. Gwiazda nadal wygląda szałowo i z pewnością może zawrócić w głowie niejednemu mężczyźnie. Więcej jej nowych zdjęć zobaczycie w galerii.

Nowy format TVN – o czym jest Mask Singer?

Na czym będzie polegał program z udziałem Trzepiecińskiej? Mask Singer to format pochodzący z Korei Południowej. Spośród znanych aktorów, muzyków, dziennikarzy i sportowców zostanie wybranych dwanaście osób, które będą śpiewać w show w specjalnych przebraniach. Jurorzy będą mieli za zadanie zdemaskować uczestników i odkryć ich tożsamość. Zwycięzcą będzie ten uczestnik, którego tożsamość najdłużej pozostanie tajemnicą. Zanosi się więc na naprawdę dobrą zabawę. Będziecie czekali na program?

Co dzieje się w życiu prywatnym Trzepiecińskiej?

W życiu prywatnym odtwórczyni roli Alutki była żoną pisarza Janusza Andermana. Para doczekała się dwojga dzieci: Wiktora Karola. Małżonkowie rozwiedli się w 2009 roku. Podobno pisarz nie był w stanie sprostać wyzwaniom prozy rodzinnego życia, ale padały także informacje na temat zdrady. Media długo żyły sądową walką o majątek.

Wyszłam za niego z wielkiej miłości i miałam poczucie, że byłam kochana. Przeżyłam wiele pasjonujących lat ze świadomością, że mam obok siebie niezwykle interesującego człowieka. Nigdy się z nim nie nudziłam – mówiła w wywiadach.

Dziś gwiazda skrzętnie ukrywa informacje na temat swojego życia.

  • Joanna Trzepiecińska
  • Joanna Trzepiecińska
  • Joanna Trzepiecińska
  • Joanna Trzepiecińska jako Alutka
  • Joanna Trzepiecińska jako Alutka
  • Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek jako Alutka i Jędrula
  • Joanna Trzepiecińska i reszta obsady programu
  • Joanna Trzepiecińska
[1/8] Joanna Trzepiecińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także