Gwiazdy na premierze „Kogel Mogel 4”. Skrzynecka, Roznerski, Zakościelny, Hamkało, Błęcka-Kolska

Premiera Kogel Mogel 4

Premiera Kogel Mogel 4

Katarzyna Skrzynecka, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało... Gwiazdy na premierze Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. Zdjęcia.

Kogel-mogel miał premierę w 1988 roku. Komedia od razu podbiła serca milionów Polaków. W filmie zagrali wówczas: Grażyna Błęcka-KolskaEwa KasprzykZdzisław WardejnKatarzyna ŁaniewskaJerzy TurekMałgorzata Lorentowicz, Dariusz Siatkowski oraz Ferdynard Matysik.

Film opowiadał historię rodzącej się miłości między Katarzyną Solską (w tej roli Błęcka-Kolska) a Pawłem Zawadą (Siatkowski). Produkcja doczekała się kontynuacji. Najpierw powstał Galimatias, czyli kogel-mogel II (1989), a następnie wyczekiwany przez wiele lat Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 (2019).

We wtorek 4 stycznia 2022 roku miała miejsce premiera kontynuacji historii Kasi Solskiej i jej najbliższych – Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. Kto pozował fotoreporterom?

Premiera Kogel Mogel 4. Kto się pojawił? Jak wyglądały gwiazdy?

Katarzyna Skrzynecka, która jako żona Piotrusia Wolańskiego, była objawieniem trzeciej części Kogla Mogla, jakiś czas temu zdradziła reporterce Jastrząb Post kilka szczegółów dotyczących produkcji:

Kogel-Mogel 4 powstał w okresie, kiedy nie mogliśmy premierować tego filmu, czyli film gotowy czeka na dobry moment, kiedy będą już w pełni dostępne, otwarte kina, żeby móc mieć swoją oficjalną premierę. Ja wierzę w to, że państwo będą się bardzo dobrze bawić na tym filmie, mam wrażenie, znając scenariusz i widząc jak wyglądała nasza praca na ekranie, że to będzie bardzo udany hit komediowy. I że będzie to część dużo bardziej zabawna i dużo bardziej w taki wariacki sposób nakręcona od części trzeciej, która jak na Kogel-Mogel była troszkę spokojniejszą i bardziej wyciszoną wersją tej komedii. W czwartej części mam wrażenie, że scenariusz poszedł na całość – mówiła.

I w końcu jest! We wtorek miała miejsce premiera produkcji, na której pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie tylko Katarzyna Skrzynecka z rodziną pozowała fotoreporterom, ale także: Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Joanna Jarmołowicz, Marek Kaliszuk, Dorota Stalińska, Grażyna Błęcka-Kolska, Wioletta Arlak, Anna Janik, Anna Męczyńska, Arkadiusz Smoleński, Mayu Gralińska Sakai, Ilona Łepkowska, Zdzisław Wardejn, Joanna Majstrak.

Zdjęcia w naszej galerii.

 


Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Komentarze

 • Agnieszka pisze:

  A mnie się podobały wszystkie części 😀
  No nie dogodzi dziś ,sami krytycy kina 🤣

 • Agnieszka pisze:

  A mnie się podobało 😀
  No nie dogodzi dziś ,sami krytycy kina 🤣

 • Gość pisze:

  3 i 4 część to total dramat !!!

 • Gość pisze:

  Kogel mogel to porażka beznadziejny szkoda czasu na oglądanie takiego bubla

 • Gość pisze:

  Gdzie mój komentarz???

  • Misiek pisze:

   Tyle lat minęło, a mąż Skrzyneckiej nadal nie potrafi się ubrać i wygląda jak łach…

 • Gość pisze:

  Trzecia część kogla mogla- najgorszy film ever, w dodatku nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami poza postaciami. Ponadto chociażby z szacunku dla zmarłego aktora odgrywającego Pawła- w filmie też mogli przedstawić że mąż Kasi nie żyje, druga kwestia: Kasia nigdy nie leciała na Wolańskiego, trzecie: niby do Brzózek przyjeżdża druga żona Pawła, a potem ni z gruszki mi z pietruszki całuje się z policjantką, gdzie sens, gdzie logika?

 • Gość pisze:

  Kasia Skrzynecka bardzo apetyczna,Dorota Stalińska ubiór fatalny ta biel nie dla niskich osób reszta poprawnie

 • Gośćfifi pisze:

  Tragedia, kto ich ubiera

 • GośćHanna pisze:

  Kogel mogel 3 to totalna klapa powinni zwrócić kasę za bilety wszystkim naiwnym którzy liczyli że będzie to kontynuacja poprzednich części i przeprosić za to co pojawiło się na ekranie. A cz. 4 że zwiastunu niestety wygląda podobnie … nie dam się już nabrać…!!! Kicz kicz kicz☹️☹️☹️

 • MArgot pisze:

  Boże . Widzisz i nie grzmisz😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫no GWIAZDY 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×