Szukaj

Cannes 2019. Pokaz „La Belle Epoque” z udziałem gwiazd: Aishwarya Rai, Pixie Lott, Marion Cotillard

Aishwarya Rai, Pixie Lott, Marion Cotillard... Gwiazdy pojawiły się podczas poniedziałkowej premiery filmu La Belle Epoque w Cannes. Jakie stylizacje wybrały z tej okazji? Zobacz zdjęcia. 

Gwiazdy poniedziałkowa premiera - Cannes, 2019

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa już siódmy dzień. W tym czasie, na czerwonym dywanie rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere, pojawiła się cała plejada gwiazd: aktorów, dziennikarzy, modeli, a także ambasadorów różnych marek – w tym L’Oreal Paris.

Poniedziałkowa premiera także cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród znanych osób. Tego wieczoru bowiem wyemitowano La Belle Epoque – film, który ubiega się o Złotą Palmę. Nic więc dziwnego, że pokaz przyciągnął prawdziwe gwiazdy. To one, ubrane w stylizacje pochodzące często od topowych projektantów, walczyły o uwagę fotoreporterów. Nie zabrakło znanych i lubianych osób, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Aishwarya Rai, Alina Baikova, Diego Luna, Jean Dujardin, Elsa Zyblerstein, Josephine Skriver, Amira Casar, Pixie Lott, Marion Cotillard, Mallika Sherawat, Willem Dafoe, Petra Nemcova.

Jakie stylizacje wybrali na ten wieczór? Zapraszamy do galerii.

Zobacz: Zachwycająca ambasadorka L’Oréal Paris Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojego makijażu. To dlatego błyszczała podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019!

Zobacz: Cannes 2019: Elsa Hosk w eterycznej kreacji na miarę Oscarów! Aniołek Victoria’s Secret wyglądał jak ze świata baśni!

Zobacz: Tej kreacji Anji Rubik mogą pozazdrościć największe gwiazdy! To zdecydowanie najlepsza stylizacja Polki w Cannes!


Aishwarya Rai - premiera La belle epoque, Cannes 2019

Aishwarya Rai - premiera La belle epoque, Cannes 2019

Alina Baikova - premiera La belle epoque, Cannes 2019

Alina Baikova - premiera La belle epoque, Cannes 2019

Elsa Zyblerstein - premiera La belle epoque, Cannes 2019

Elsa Zyblerstein - premiera La belle epoque, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×