Tłum gwiazd na jesiennej ramówce TVN 2022: Woźniak-Starak, Chylińska, Gessler, Krupa, Szelągowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN 2022

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN 2022

Jesienna ramówka TVN 2022. Pojawiła się na niej cała plejada gwiazd. Przedstawiamy zdjęcia z konferencji prasowej.

Zawsze pod koniec lata stacje prezentują widzom programy, które będą mieli oni szansę obejrzeć na ekranach telewizorów. Prezentacja ramówki TVN odbyła się 24 sierpnia. W tym roku wiele się zmieniło. Wszystko za sprawą odejścia ze stanowiska dyrektora programowego Edwarda Miszczaka, który podobno niedługo zacznie pracę w Polsacie.

Miszczak nie jest jedyną osobą, która w ostatnim czasie odeszła z TVN, a tym samym nie będzie miała dalszego wpływu na ofertę telewizji. Również Martyna Wojciechowska pożegnała się z dotychczasowym pracodawcą. We wczorajszym oświadczeniu przekazała, że musi się skupić na rodzinie i dać jej całą swoją obecność. 

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę. Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu.

O ile Miszczak i Wojciechowska świeżo rozstali się ze stacją, to wraca do niej Małgorzata Rozenek, która już niebawem zacznie prowadzić Dzień Dobry TVN.

Które gwiazdy pojawiły się na dzisiejszym spotkaniu? Kogo zobaczymy na ekranach? Czy szykują się jakieś większe roszady, jeśli chodzi o jesienną obsadę stacji?

Jesienna ramówka TVN 2022. Gwiazdy na konferencji

Na jesiennej ramówce TVN 2022 pojawiły się następujące gwiazdy: Sylwia Bomba, Cezary Pazura, Agata Kulesza, Mateusz Rusin, Bartosz Gelner, Joanna Krupa, Anita Werner, Klaudia El Dursi, Monika Olejnik, Piotr Stramowski, Magda Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Agnieszka Chylińska, Anna Nowak, Paulina Krupińska, Dorota Szelągowska, Jan Kliment, Ewa Szykulska, Patricia Kazadi, Aleksandra Popławska, Marta Malikowska, Marcin Tyszka, Michel Moran, Krzysztof Radzikowski, Agata Młynarska, Kasia Sokołowska, Maja Popielarska, Jowita Budnik, Anna Cieślak, Weronika Książkiewicz, Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Piotr Sałata, Krzysztof Skórzyński. 

Wszystkie zdjęcia w galerii pod tekstem


Małgorzata Rozenek – jesienna ramówka TVN 2022

Małgorzata Rozenek – jesienna ramówka TVN 2022

Dorota Szelągowska – jesienna ramówka TVN 2022

Dorota Szelągowska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×