Gwiazdy na See Bloggers 2022 – gala Hasztagi Roku: Wojciechowska, Woźniak-Starak, Przetakiewicz…

Hasztagi Roku 2022

Hasztagi Roku 2022

Martyna Wojciechowska, Klaudia Halejcio, Sandra Kubicka, Agnieszka Woźniak-Starak... Gwiazdy na See Bloggers 2022 - gala Hasztagi Roku. Zdjęcia.

W sobotę w łodzi odbył się festiwal See Bloggers 2022, który w całości jest poświęcony blogerom i influencerom. Siec daje coraz więcej możliwości, więc także gwiazdy chętnie udzielają się na wszelkiego rodzaju platformach, gdzie zdobywają ogromne zasięgi i otrzymują szansę generowania dodatkowych zarobków.

W Polsce branża prężnie się rozwija, a wśród influencerów i blogerów nie brakuje aktorów czy dziennikarzy. Zobaczcie, kto pojawił się na Gali Hasztagi Roku 2022, którą poprowadził Tomasz Kammel.

Gwiazdy na See Bloggers 2022 – gala Hasztagi Roku. Kto się pojawił?

W sobotni wieczór w Łodzi odbyła się gala Hasztagi Roku 2022. To największy w Polsce plebiscyt dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd.

Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać panie w wieczorowych kreacjach, ale nie zabrakło też stylowych mężczyzn: Martyna Wojciechowska, Klaudia Halejcio, Sandra Kubicka, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Agnieszka Hyży, Urszula Chincz, Piotr Rubik, Agata Rubik, Edyta Pazura, Charlize Mystery, Ewa Zawada, Jędrzej Taranek, Marta Gąska, Damian Michałowski, Paulina Krupińska, Justyna Szyc-Nagłowska, Monika Mrozowska, Barbara Pasek, Katarzyna Szklarczyk.

Uwagę zwracała na siebie Klaudia Halejcio, która pojawiła się w bardzo ciekawej stylizacji. Jej idealną figurę podkreślał garnitur, pod który aktorka włożyła jedynie wieczorowy stanik. Na gali Hasztagi Roku triumfowała w kategorii Power Influencer by Coffizz przyznane przez Tchibo. Statuetkę dumnie prezentowała na czerwonym dywanie.

Także inne gwiazdy wyglądały przepięknie tego wieczoru. Co zobaczycie, zaglądając do naszej galerii.


Marta Gąska - gala Hasztagi Roku 2022

Marta Gąska - gala Hasztagi Roku 2022

Agnieszka Woźniak-Starak- gala Hasztagi Roku 2022

Agnieszka Woźniak-Starak- gala Hasztagi Roku 2022

Jędrzej Taranek- gala Hasztagi Roku 2022

Jędrzej Taranek- gala Hasztagi Roku 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×