Gwiazdy na premierze spektaklu o Magdzie Gessler: Magdalena Schejbal, Edward Miszczak, Andrzej Seweryn

Gwiazdy na przedstawieniu M. G.

Gwiazdy na przedstawieniu M. G.

Gwiazdy pojawiły się na premierze sztuki M.G. o Magdzie Gessler i programie Kuchenne rewolucje. Magdalena Schejbal, Edward Miszczak, Andrzej Seweryn. Kto jeszcze?

19 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie odbyła się premiera spektaklu M.G. w reżyserii Moniki Strzępki. Autorem scenariusza inspirowanego fenomenem najbardziej rozpoznawalnej restauratorki w Polsce – Magdy Gessler, jest Paweł Demirski.

Autorzy, tworząc spektakl muzyczny w swoim charakterystycznym stylu, rozmyślają, co by było, gdyby restauratorka, która naprawia podupadające lokale w całym kraju i pomaga ich właścicielom wyjść z kryzysów, zajęłaby się Polską?

W premierze wystąpili: Grażyna Barszczewska jako Matka Boska, jaką każdy by chciał mieć obok, Eliza Borowska w roli M.G., a także Marta Nieradkiewicz, Marta Ojrzyńska, Katarzyna Strączek, Joanna Trzepiecińska, Adam Biedrzycki, Adam Cywka, Jakub Kordas, Krzysztof Kwiatkowski, Jerzy Schejbal oraz Paweł Tomaszewski.

Scenografię i kostiumy zaprojektował Arek Ślesiński. Muzykę skomponował Tomasz Sierajewski. Choreografię opracowała Marta Ziółek. Za projekcje multimedialne i światło odpowiadają Adam Zduńczyk i Jakub Lech.

Gwiazdy na premierze spektaklu M.G. Kto się pojawił?

M.G. Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego, spektakl muzyczny, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier sezonu. W piątek 19 lutego, po kolejnym zmianach w obostrzeniach, sztuka wreszcie trafiła na deski Teatru Polskiego w Warszawie, kierowanego przez Andrzeja Seweryna.

Na premierze w Teatrze Wielkim pojawili się: Magda Schejbal w pięknej dopasowanej stylizacji, która podkreśliła jej fenomenalną figurę, jej ojciec Jerzy Schejbal, a także: Andrzej Seweryn, Edward Miszczak, Ewa Skibińska, Adam Michnik, Krystyna Tkacz, Paweł Tomaszewski, Jakub Kordas.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Magdalena Schejbal - premiera M.G.

Magdalena Schejbal - premiera M.G.

Jerzy Schejbal - premiera M.G.

Jerzy Schejbal - premiera M.G.

Andrzej Seweryn - premiera M.G.

Andrzej Seweryn - premiera M.G.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×