Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Małgosia Socha, Natasza Urbańska, Zofia Ślotała…

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego Resort 2023. Kto obejrzał nową kolekcję projektanta i jurora Top Model? Wśród sław nie zabrakło Małgorzaty Kożuchowskiej, Marii Dębskiej, Małgosi Sochy i Nataszy Urbańskiej. Jak prezentowały się na czerwonym dywanie?

Dawid Woliński jest jednym z najpopularniejszych i najzdolniejszych polskich projektantów. Jego ubrania chętnie noszą największe gwiazdy. Sporo fanów zdobył też jako juror programu Top Model. Tam znany projektant nie szczędzi uwag aspirującym modelom i modelkom. We wtorkowe południe pokazał swoją najnowszą kolekcję Resort 2023. Przepiękne suknie projektu artysty prezentowały m.in. finalistki wspomnianego show – Dominika Wysocka i Anna Markowska.

Dawid Woliński świętuje 20-lecie pracy artystycznej

Podczas dzisiejszego pokazu Dawid świętował 20-lecie swojej działalności. Jak podsumował ten czas w rozmowie z reporterką Jastrząb Post?

Pierwsze to był szok, że już 20 lat jestem w branży. Po drugie, że mi się nie znudziło, bo 20 lat to jest coś, a trzecie – to że ciągle to kocham. Nie zdawałem sobie sprawy aż do tego momentu, gdy wszyscy zaczęli pytać. Jestem wzruszony.

Przy okazji wrócił wspomnieniami do swoich pierwszych pokazów:

Pierwszą kolekcję, o której praktycznie nikt nie wie, zrobiłem z Jagą Hupało. To był pokaz, na który się kupowało bilety wspierające dzieci z porażeniem mózgowym. Jaga brała udział w takiej inicjatywie i zapytała, czy nie chciałbym wziąć udziału. To było w 2000 roku. Ale taki pierwszy, pierwszy pokaz był w 2002 roku, kiedy to poznałem całą bandę ludzi, z którymi przez wiele lat potem pracowałem. Marcin Tyszka, Robert Kupisz czesał do mojego pokazu… Tacy ludzie unikalni.

Na wydarzeniu tradycyjnie nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet, które podziwiały najnowszą kolekcję Wolińskiego. Kto brylował na czerwonym dywanie?

Pokaz Dawida Wolińskiego: Resort 2023. Jakie gwiazdy przyszły?

Prace Dawida od lat cenią gwiazdy, które chętnie noszą jego kreacje podczas szczególnych wydarzeń. Na dzisiejszym pokazie nie zabrakło stylowych, znanych Polek, w tym muzy artysty – Małgorzaty Kożuchowskiej. Te dwie aktorki najczęściej na duże i ważne imprezy wybierają kreacje jego projektu. Kto się jeszcze pojawił?

Na pokazie Wolińskiego Resort 2023 można było spotkać takie gwiazdy jak: Maria Dębska, Ada Fijał, Zosia Ślotała, Julia Sobczyńska, Dorota Gawryluk, Sylwia Gliwa, Maria Góralczyk, Natasza Urbańska czy Małgorzata Socha.

Gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć na ściance i same również zadbały o to, aby wyróżniać z tłumu gości. Zdecydowanie postawiły na klasykę. Małgorzata Kożuchowska postanowiła odsłonić nieco ciała, a Małgosia Socha – podobnie jak ona – wybrała czerń, ale w bardziej zachowawczym wydaniu.

Na nieco błysku postawiła Natasza Urbańska, która pokazała zgrabne nogi w króciutkiej mini.

Zdjęcia w galerii.


Dawid Woliński

Dawid Woliński

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Komentarze

 • Gość Anna pisze:

  Boże czy Wy tak możecie wszystko co się ukaże tak źle traktować, wszystko jest złe, ukazujecie w świetle najgorszym, a przecież kobiety są naprawdę piękne i coś miłego też można napisać

 • Blanka pisze:

  A Pieczonka czemu w okularach? Boi się że światło będzie niedobre i zepsuje makijaż?

 • Aja pisze:

  Jedne gołe, drugie w płaszczach i kozakach. Jaka tam jest temperatura?

  • Gość pisze:

   Obstawiam że jest 18°C więc od biedy ani nie zmarzniesz nago ani się nie ugotujesz w płaszczu

 • Gość pisze:

  To nie są gwiazdy, to są celebryci!

 • Isia pisze:

  Bo to są gwiazdy od siedmiu boleści

  • Gość pisze:

   Taka prawda..Urbańska wies tańczy i śpiewajak one wszystkie..maja na uwadze wary karpia. Cycki silikony kudly doczepy i co jedna to …szału brak w twórczej pracy

 • Mada M. pisze:

  A mi najbardziej podobały się koślawe paluchy Nataszy Urbańskiej. Iście gwiazdorski szczegół urody, wart eksponowania przy każdej możliwej okazji. Poza tym nie zauważyłam nic szczególnego.

  • Gość pisze:

   Ramiona Kożuchowskiej brzydkie.. nie ten kształt kiecki.Socha żadna gwiazda te reklamy są nudne smętne jak ona..stara
   Ewa podobnie się zestarzeje jak Marek Kondrat na reklamie jednej firmy już przyrosły do tych mebli.Fajnie.ze jadę garną może by poszły uczyć za mała kasę.zBo ona

 • Gość Toja pisze:

  Jak można było pominąć panią perfekcyjną!

 • Bebe pisze:

  Przewijam dziesiąty raz i za Chiny nie mogę znaleźć żadnej gwiazdy 😱

  • Gość pisze:

   tez się na tym zastanawiałam , w którym momencie zostaje się gwiazda , czy wystarczy jeden występ w telewizji albo bogaty mąż i już się jest gwiazda ? Tylko jaka gwiazda ?

  • Gość pisze:

   Najzalosniejsza burdel mama Chorosinska matka wielodzietna może jej politycy dołożę parę sztuk dzieci..ponoć jak nie zaciąży to jej mavica wali na leb..to już wiemy dlaczego tylu debili polityków mamy w Sejmie.Teraz kto ją zapłodni.juz czas na brzuch u Chorosinskiej.inaczej zwariuje ..zaniedbane babsko.

   ,

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×