Wirtualna Polska

Gwiazdy i milionerzy na musicalu „We Will Rock You”: Majka Jeżowska, Ralph Kamiński, Anna Kalczyńska

Gwiazdy i milionerzy na musicalu „We Will Rock You”: Majka Jeżowska, Ralph Kamiński, Anna Kalczyńska

Gwiazdy na musicalu We Will Rock You

Majka Jeżowska, Ralph Kamiński, Anna Kalczyńska, Tomasz Torres z ciężarną żoną... Gwiazdy na musicalu We Will Rock You. Zdjęcia.

Wirtualna Polska

W sobotę 15 kwietnia w teatrze Roma w Warszawie odbyła się premiera musicalu We Will Rock You.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

We Will Rock You to brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy QUEEN i librettem Bena Eltona. Akcja przedstawienia dzieje się w zglobalizowanym świecie przyszłości. Wszystkimi aspektami życia na iPlanecie, którą dawniej nazywano Ziemią, rządzi jedna, potężna korporacja. Posiadanie instrumentów muzycznych jest zakazane, muzyka jest bowiem wyrazem absolutnie niepożądanego indywidualizmu. Kilkoro buntowników, którzy w tajemnicy kultywują pamięć o przeszłości, nie chce pogodzić się z taką ponurą egzystencją i podejmuje walkę o wolność, miłość i rocka! – czytamy w opisie produkcji.

Kto pojawił się na widowni?

Gwiazdy na musicalu We Will Rock You. Kto się pojawił?

Warszawski Teatr Muzyczny ROMA przedstawił słynny musical We Will Rock You w autorskiej inscenizacji non-replica reżyserowanej przez Wojciecha Kępczyńskiego. Twórcą przekładu libretta i tekstów piosenek na język polski jest Michał Wojnarowski. Kierownictwem muzycznym spektaklu zajął Jakub Lubowicz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W sobotę podczas premiery dzieła nie zabrakło gwiazd. Fotoreporterom pozowali: Majka Jeżowska, Ralph Kamiński, Anna Kalczyńska, Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres, Katarzyna Łaska, Marek Koterski, Małgorzata Bogdańska, Bogdan Zdrojewski, Maria Winiarska, Wiktor Zborowski, Helena Norowicz, Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka.

Zdjęcia w naszej galerii.

Żona Tomasza Torresa jest w ciąży

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tomasz Torres to popularny polski perkusista, któremu największą rozpoznawalność przyniosła współpraca z zespołem Afromental. Próbował swoich sił także jako osobowość telewizyjna, mogliśmy oglądać w show TVN Power Couple, w którym wystąpił z żoną. Muzyk 8 lat temu wziął ślub z Pauliną Łabą-Torres, a udział w programie potwierdził, że są dla siebie stworzeni.

Kilka tygodni temu ogłosili, że po raz pierwszy zostaną rodzicami. Przyszła mama wygląda kwitnąco, a zaokrąglony już dosyć mocno brzuszek wskazuje, że na maluszka nie będą musieli już długo czekać.

Wirtualna Polska


Majka Jeżowska - premiera musicalu We Will Rock You (fot. AKPA)

Majka Jeżowska - premiera musicalu We Will Rock You (fot. AKPA)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Kalczyńska - premiera musicalu We Will Rock You (fot. KAPiF)

Anna Kalczyńska - premiera musicalu We Will Rock You (fot. KAPiF)

Ralph Kamiński - premiera musicalu We Will Rock You (fot. KAPiF)

Ralph Kamiński - premiera musicalu We Will Rock You (fot. KAPiF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wiecie państwo, jakoś fajnie się patrzy na tych naszych celebrytów, tacy są normalni, mają uśmiechnięte twarze (poza Ralphem, ale taki jego image), człowiek się cieszy widząc prawdziwych ludzi, w odróżnieniu do tych pato dziwadeł z oskarowych i innych światowych gal zarabiających promowaniem plastikowych ciał

  • Gość pisze:

    Gwiazdy że spalonego teatru. Pustostany. Ich cel życia, to ścianki. A u niektórych z nich dzieci czekają w domu.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×