Szukaj

Ponad 20 gwiazd w setnym odcinku „Tańca z gwiazdami”: Aneta Zając, Beata Tadla, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Beata Tadla, Cleo, Karolina Szostak... Setny odcinek Tańca z gwiazdami przyciągnął plejadę gwiazd, które występowały w poprzednich edycjach show. Zobacz, jakie kreacje wybrały na tę szczególną okazję.

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, emitowanych w polskiej telewizji od prawie dwóch dekad. W Polsacie taneczne show pokazywane jest już od dziesięciu sezonów, a w piątek, 18 października, miał miejsce jubileuszowy, setny odcinek.

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Wyniki zaskoczyły nawet prowadzących. Z programem pożegnali się kolejni faworyci

Gwiazdy podczas setnego odcinka Tańca z gwiazdami. Kto się pojawił?

Zmagania gwiazd na żywo oglądało sporo znanych osób, które kiedyś same występowały na parkiecie lub też czują do programu wielki sentyment. Podczas odcinka nie brakowało wspomnień dawnych uczestników i ich tanecznych partnerów.

Wśród publiczności zasiadło około 20 gwiazd, wśród których warto wymienić nazwiska takie jak: Beata Tadla, Paulina Biernat, Agnieszka Hyży, Julia Wróblewska, Izabela Trojanowska, Aleksandra Szwed, Angelika Mucha, Olga Kalicka, Aneta Zając, Karolina Szostak, Cleo, Anna Nowak, Joanna Moro, Kasia Dziurska, Natalia Zastępa, Kasia Vu Manh, Popek, Mariusz Węgłowski, Witold Paszt, Ada Fijał, Jakub Kucner, Rafał Jonkisz, Rafał Maślak, Walerija Żurawlewa, Ewelina Lisowska, Katarzyna Dziurska.

Jakub Kucner, Rafał Jonkisz, Rafał Maślak, Walerija Żurawlewa, Ewelina Lisowska, Katarzyna Dziurska - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Jakub Kucner, Rafał Jonkisz, Rafał Maślak, Walerija Żurawlewa, Ewelina Lisowska, Katarzyna Dziurska – Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10: Kolejni faworyci odpadli z programu! Kto pożegnał się tym razem?

Taniec z gwiazdami – szósty odcinek. Kto odpadł?

Jubileuszowy odcinek był wyjątkowy nie tylko za sprawą gwiazd, które zasiadały wśród publiczności, ale także przez emocje, jakich tego dnia nie brakowało. Po raz pierwszy w tej edycji duety walczące o Kryształową Kulę wykonywały po dwa tańce. Ostatecznie jednak zdecydowano, że w piątkowy wieczór programu nie opuści żadna para.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10: Kolejna para poza programem! Z walki o główną nagrodę odpadli faworyci!


Karolina Szostak - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Karolina Szostak - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Cleo - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Cleo - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Anna Nowak- Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Anna Nowak- Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×