NewsyIga Świątek wściekła na fana. Podczas spotkania doszło do niebezpiecznej sytuacji. Natychmiast nauczyła go dobrych manier

Iga Świątek wściekła na fana. Podczas spotkania doszło do niebezpiecznej sytuacji. Natychmiast nauczyła go dobrych manier

Iga Świątek
Iga Świątek
Krystyna Miśkiewicz

17.01.2023 15:00, aktual.: 17.01.2023 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iga Świątek jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Młodziutka tenisistka udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych i przyniosła swoim kibicom ogrom radości, zdobywając kolejne puchary. We wrześniu zmierzyła się z Ons Jabuer w finale US Open, wygrywając po zaciętym spotkaniu 6:2, 7:6(5). Triumf Igi wprawił fanów tenisa w euforię i był sukcesem także dla jej sympatyków w Polsce i na całym świecie.

Wysiłki młodej gwiazdy sportu docenili Polscy fani. Podczas gali Przeglądu Sportowego, Iga odebrała tytuł Najlepszego Sportowca w 2022 roku. Sukcesu gratulowali jej nie tylko fani tenisa, ale także jej mama, z którą nie jest w najlepszych relacjach.

Zawsze gratuluję córce wygranych tytułów, najczęściej drogą mailową. Natomiast kontakt jest mocno ograniczony. Iga często przebywa za granicą, ma bardzo napięty terminarz i wiele obowiązków. Jest pochłonięta swoimi sprawami zawodowymi. Rozumiem to. Zresztą jako dorosła osoba sama określa i kształtuje relacje z innymi. Poza odległością i napiętym grafikiem na nasze relacje wpływają też czynniki rodzinne, ale nie chciałabym zgłębiać tematu. Tutaj postawmy kropkę - mówiła Dorota Świątek w WP Sportowe Fakty.

Iga Świątek zrugała fana

Iga w krótkim czasie stała się gwiazdą światowego formatu. Po ostatnim meczu z Jule Niemer, który był trudny, ale zwycięski dla Świątek, awansowała ona do drugiej rundy Australian Open. Spotkanie oglądały tłumy kibiców, a po wygranej polska tenisistka chętnie podpisywała kolejne gadżety i piłki swoim sympatykom. Podczas tego doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Wszyscy fani rzucali do Igi piłki z trybun, a ta, gdy je podpisała, odrzucała je wybranej osobie. Każdy czekał na swoją kolej, lecz jeden z wyraźnie zniecierpliwionych fanów cisnął piłką w stronę tenisistki i o mało jej nie uderzył. Wszystko się nagrało.

Iga nie była zadowolona z tego, co się wydarzyło i natychmiast zareagowała. Fan został nie tylko przez nią upomniany, ale też pogroziła mu palcem. Widać, że ta sytuacja mocno ją zdenerwowała.

Iga Świątek na ceremonii losowania grup WTA Finals
Iga Świątek na ceremonii losowania grup WTA Finals
Iga Świątek na ceremonii losowania grup WTA Finals
Iga Świątek na ceremonii losowania grup WTA Finals
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Swiatek Iga 2022-07-21
Swiatek Iga 2022-07-21
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także